2737
2739

خانوما من توسونوی انتیم عددش ۲.۴۶ بودوازمایشم ریسک متوسط۱:۳۱۱رونشون دادپیش یه دکترمسن وکاربلدرفتم فقط واسم کوادمارکرواسکن انومالی درخواست داده گفتم سلفری بشم که میگفت این نمیدونم چیه ولی امینوالان لازم نیست به نظرتون پیش دکتردیگه هم برم وخودم درخواست سلفری بدم؟

برای من ۲بود سلفری فرستاد 

ولی خیالم راحت شد دیگه

البته من ازمایش غربالگریشو وقتی دکترم دید نذاشت انجام بدم گفت مستقیم برو سلفری خیالت راحت بشه دیگه ازمایش مرحله دوم رو که همزمان با انومالیه اونم نمیخواد انجام بدی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من انتیم ۲/۱۱ بود نه سلفری فرستادن نه امینو 

سونوی ان تی با مارکره crl جنین و سنه مادر و.... سنجیده میشه اصلا نمیشه با هم‌مقایسه کرد بنظرم به حرف دکترت گوش کن

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️
2738
میشه بپرسم کدوم شهری؟چقدرطول کشیدتاجوابش اومد؟

اهواز انجام دادم

گفت اگه میخوای میفرستیم المان یا ایتالیا بعد از دوهفته جوابش میاد

اگه مرکز خودمون انجام بده ۵۰۰تومن گرونتر میشه و جواب یک هفتگی اماده س 

منم گفتم خودتون انجام بدید 

دقیقا سه روز بعدش اماده شد 

اهواز انجام دادم گفت اگه میخوای میفرستیم المان یا ایتالیا بعد از دوهفته جوابش میاد اگه مرکز خودمون ...

خداروشکرکه سالم بود من میترسم برم غربال بازریسک بزنه ودیگه فرصت نداشته باشم شماکی انجام دادیدهزینه کلیش چقدرشد؟

خداروشکرکه سالم بود من میترسم برم غربال بازریسک بزنه ودیگه فرصت نداشته باشم شماکی انجام دادیدهزینه ک ...

من برج ۳ سال ۹۷ انجام دادم اونموقع تقریبا ۱۷۰۰شد

الان شنیدم طرفای سه تومنه

واسه چی ان تیتون بالابود؟

نه

چون شنیده بودم دقت این آزمایش بالای ۹۹درصده گفتم چرا انجام ندم و برم یه آزمایشی رو انجام بدم که دقتش کمتره.

من وقتی میبینم علم پیشرفت کرده و میتونه یه سری چیزها رو تشخیص بده ازش استقبال میکنم.

به امید آرامش داشتن همه آدمهای دنیا
2706