2733
2739
عنوان

ناهار چی دارین😓

| مشاهده متن کامل بحث + 527 بازدید | 60 پست
شوهر من که اگه از گشنگی ام بمیره نمیخوره خودمم که اهل شام نیستم کلن

همون شوهرای بد قلق دارید خداروشکر شوهر من ده روزم بش غذا ندم هیچی نمیگه بعد میگم شام خورشت بذارم میگه ول کن حاضری میخوریم 

اش رشته صبحانه خوردم😐ناهارم قیمه داریم 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همون شوهرای بد قلق دارید خداروشکر شوهر من ده روزم بش غذا ندم هیچی نمیگه بعد میگم شام خورشت بذارم میگ ...

شوهر منم اصلا گیر نمیده به غذا بپزم نپزم یا چی بزارم جلوش😁

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار😍
2731
خورش لوبیا سبز چطوری درست می کنی؟

گوشت خورشت رو میپزی نیم پز شد با آب گوجه و رب و لوبیا سبز میزاری جا بيفته نیم ساعت آخر هویج ریز نگینی به مقدار کم و سیب زمینی نگینی،و ترشی. اشم نمک و فلفل و لیمو امانی و حتی اگه ترش تر بخایم. آبلیمو

خدایا بابت هدیه ای که دادی شکرت،خودت مواظب هرسه تامون باش
همون شوهرای بد قلق دارید خداروشکر شوهر من ده روزم بش غذا ندم هیچی نمیگه بعد میگم شام خورشت بذارم میگ ...

شوهر من که شام سنگین نمیخوره

چون ما همیشه ناهارمون چلوپلوییه دیگه شام سبک میخوریم

خدایا تو را شکر می گویم چرا که هر روز بهترین ها را وارد زندگی من می کنی.🤲
2738
من دیشب قیمه درست کردم . امروز همسر باید گرمش کنه  الان سر کارم

وای سرکار😵من فعلا مرخصیم اگه کمیسیون فردا قبول نکنه احتمالا از شنبه باز برم😮😒☹

اگه تونستی طرز تهیشو میگی عزیزم؟ با مقداراشو

من همه چیو اب پز دارم حبوباتمو  

شما اگ حبوبات اب پز نداری نخود و لوبیا رو‌جدا اب پز کن بعد ک اب پز شد 

توی ظرف جدا پیاز و سیر و نمک و فلفل و‌زردچوبه رو تفت میدم سبزی و نخود و لوبیا و عدسم قاطی میکنم ی ذره هم نعنا داغ میریزم توش

فقط سبزی اش مثل سبزی قرمه ریز نیس حتما باید ی ذره درشت تر باشه

نیم ساعت قبل خاموش کردنم رشته رو میریزم تا باز شه رشته رو ک ریختم در قابلمه رو‌میذارم ک‌دم بکشه

قابلمه اش همیشه نسبت ب موادش باید بزرگتر باشه چون همه چی حجمش دو برابر میشه

من همه چیو اب پز دارم حبوباتمو   شما اگ حبوبات اب پز نداری نخود و لوبیا رو‌جدا اب پز کن بعد ک ...

خیلی ممنون عزیزم پس کشک نمیریزی؟

2706