2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نمیدونم تو زندگی قبلیم کافینت چی بودم یا اونور اب مهندس کامپیوتر اینا   هیییچوقت انوزش ندید ...

ماشالله....افرین پس بیا ب منم یاد بده جان من نرو ....سمیه نروووووووو

2731
😂😂اتفاقا گشتم چیز خاصی پیدانکردم اگ ادرس سایتی داری بفرست لطفا

کتاب icdl سطح دو و یک رو دانلود کن از روشون یاد بگیر 

بعد که اینا رو یاد گرفتی برو سمت کاری که دوست داری مثلا اگه کارهای گرافیکی دوست داری فتو شاپ یاد بگیر

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏
بلوتوث لپ تاپ رو ازکجا پیدا کنم😂😂

عزیزممممم.....کسی باید حضوری کمکت کنه....ولی معمولا بالای لپ تاپ یه سری شکل ها است یکیش بلوتوث هست بزنی روس می تونی خاموش روشنش کنی...یا نشد از کسی کمکم بگیر دوستت همسرت خواهری برادری

ماشالله....افرین پس بیا ب منم یاد بده جان من نرو ....سمیه نروووووووو

کجاشو بگم  از کجاش بگم؟ 

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
2740
عزیزممممم.....کسی باید حضوری کمکت کنه....ولی معمولا بالای لپ تاپ یه سری شکل ها است یکیش بلوتوث هست ب ...

بالای لپتاب هیچی نیست😂😂اره باید حضوری یاد بگیرم فایده نداره 

اتفاقا همینوگرفتم...الانم دارمش

خیلی خوبه من قبل اینکه استخدام بشم کامپیوتر تدریس میکردم و کاراموزای ابتدای رو icdl سطح دو درس میدادم 

سطح یک همون مجموعه افیس مثل ورد اکسل پاور پوینت و .....

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏
بلوتوث رو چجوری روشن کنم؟برانامه های گوشی رو میتونم بریزم روش😂چجوری؟

خخخ  یببین یه قطعه هست که اندازه ی فلش هست شبیه فلش ب اسم بلوتوث  اونو از موبایل فروشیا میخری و میاری از جایی که فلش رو داخل کیس میکنن میکنی توش      بعد بلوتوث گوشیتم روشن میکنی و ب کامپیوتر وصل میشی      برا اینکه چیزی بریزی تو کامپیوتر یا از کامپیوتر بزنی ب گوشی  هم میتونی از طریق بلوتوث انجام بدی  هم میتونی رمت رو دربیاری و با رمریدر(رم رو میکنن توش که مث فلش بشه که بکنن تو کیس) و هم میتونی با یو اس بی(سیم همون سیمی که تو شارژر ها هم هست میتونی دربیاری استفاده کنی)  و.... از هزار طریق میتونی این کارو انجام بدی

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
خخخ  یببین یه قطعه هست که اندازه ی فلش هست شبیه فلش ب اسم بلوتوث  اونو از موبایل فروشیا می ...

مرسی....عاره از طریق یو اس بی وصل شدم...تونستم گوشی رو وصل کنم و....اما‌اینترنت رو نه!نتونستم لپ تاپ رو تنظیم کنم ک وصل بشه😂😂شارژشم تموم کردم....

2706