2737
2739
عنوان

انقد شیرم زیااااد بود که

| مشاهده متن کامل بحث + 625 بازدید | 53 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونید علتش چی میتونه باشه؟

تلقین نکنی بهتره هرچی بیشتر اعتقاد داشته باشی بیشتر سرت میاد 

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
2731
مگه میشه چشم زخم انقددددد تأثیر داشته باشه خدایا

اره عزیزم منم مث شما بودم گاهی تا شلوارمم میرفت دیگه چهارماه دووم اوردم به بعد یهووو تموم شد تعجب کردم اونم چون همه گفتن وااای چه شیری داری

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
اره عزیزم منم مث شما بودم گاهی تا شلوارمم میرفت دیگه چهارماه دووم اوردم به بعد یهووو تموم شد تعجب کر ...

یعنی خشک شد؟؟؟

اگر از بلندای آسمان بترسی، نمی‌توانی مالکِ ماه شوی! 🌖✨

منم پسرم دوماهشه دقیقا همین اتفاق برام افتاد قلم بخر بخور دوباره درست میشه منکه میگفتم دیگه شیرخشکی میشه پسرم سیرابیم خوبه

به تو احتیاج نه... به تو اعتیاد دارم...
2740
عزیزم اخی سینه و شیر خیلی زود چشم میخوره خیلیا من زایمان کرده بودم زنداداشم نمیزاشت کسی سینمو ببینه ...

خانوما من شیرم کم بود بچمو شیر خشک دادم 

میتونم دوباره شیر خودمو بدم .چون خشک شده 

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
یعنی خشک شد؟؟؟

اره بابا ردز به روز کمتر شد یهو تو هفت ماهگی دیدم دیگه هیچی نمیاد البته بگم ک قبلشم ججبور شدم شیر خشگ استفادهکنم

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2706