2737
2739
عنوان

خواهش میکنم در مورد کولیک و رفلاکس کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 425 بازدید | 64 پست
اره... ما چهار ماه هرشب کارمون این بود... واسش یک سشوار اختصاصی هم خریده بودم... این دوتا واقعا جواب ...

ولی تو رو خدا منم کمک کن 

رفلاکس حساسیت به پروتئین گاو 

کولیک 

و بعلاوه یه پسر یکساله دارم 

دارم میمیرم  از دستشون

ان مع العسر یسرا
گهواره داره اما بخاطر رفلاکسش باید حالت عمودی باشه تو گهواره بالا میاره  آروغ رو میگیرم

حتما روی سطح شیبدار به پهلو بخوابونش، تا نیم ساعت بعد از شیر خوردن عمودی بگیرش، وقتی بغلش میکنی حتما باید سرش بالاتر از بدنش باشه. اینارو انجام بده تا موقع خواب خدایی نکرده بالا نیاره و بپره تو گلوش و باعث خفگی بشه. اینارو دکتر گوارش دختر من بهم گفت. در اولین فرصت هم ببرش متخصص گوارش کودکان. کارت با متخصص اطفال راه نمیفته.دکترای گوارش داروهای بهتری میدن برا این مشکلات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دو هعته ای میدم البته  دقیق سر وقت نتونستم بدم

اگه مرتب و دقیق بدی به مرور خوبش میکنه 

بچه کولیکی رو اگه به فکر این باشی که سریع خوبش کنی بدترش میکنی 

فقط باید صبرتو ببری بالاتر 

خودت تو خوردت رعایت کنی

اروغشو بگیری حتما

ماساژ کمر و شکم و ... داروهایی که دکتر داده رو هم مرتب بدی

چیزی که سریع رو معده و روده نوزاد اثر کنه خطرناکه واسش

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!
2731
اره... ما چهار ماه هرشب کارمون این بود... واسش یک سشوار اختصاصی هم خریده بودم... این دوتا واقعا جواب ...

الان هفده روزه گذشته من ک حس میکنم پیرشدم واقعا طاقت فرساست حتما این سشوار وماشین امتحان میکنم ممنون از راهنماییت

پدرم همه چیزم بود .....
ولی تو رو خدا منم کمک کن  رفلاکس حساسیت به پروتئین گاو  کولیک  و بعلاوه یه پسر یکس ...

میگذره خدا بهت صبر بده... من دوماه فقط بهش شیر دادم... حساسیت داشت و نمیدونم به چی... بعدش فهمیدم به تمام گرمی جات حساس بوده... هیچی نمیخوردم دکتر گفت این شیر فایده نداره.... شیر خشک مخصوص میدادمش... خیلی بهتر میشد گریه هاش و رفلاکسش... اپتامیل پپتی جونیور... ولی تا چهارماهگی کلا خیییلی خیییلی اذیت میکرد.... و از یک سالگی کاملا خوب شد

2740

[QUOTE=108277004]میگذره خدا بهت صبر بده... من دوماه فقط بهش شیر دادم... حساسیت داشت و نمیدونم به چی... بعدش فهمیدم به ...[/QUOTE

تا چهار ماهگی چجور صبر کنم 

و یه سوال  دیگه دخترم تا میخاد بخابه دشویی میکنه

میشورمش خوابش میپره  پاکش هم میکنم همینطور 

هر بار موقع خوابش این مشکل هست

ان مع العسر یسرا
[QUOTE=108277004]میگذره خدا بهت صبر بده... من دوماه فقط بهش شیر دادم... حساسیت داشت و نمیدونم به چی. ...

اره دختر منم اینطوری بود... چاره ای نیست دیگه... منکه بیست و چهار ساعت فقط دوساعت میخوابیدم... اون همش بیدار و گریه میکرد منم بیدار

دختر من کولیک داشت چون شیر خودمو میخورد من خودم رعایت میکردم..حبوبات لبنیات سبزیجات و میوه جات اصلا ...

منم رعایت میکنم 

دخترم شکمش صدا میده مثل صدای حرکت آب

ان مع العسر یسرا
اره دختر منم اینطوری بود... چاره ای نیست دیگه... منکه بیست و چهار ساعت فقط دوساعت میخوابیدم... اون ه ...

من پسر یکساله دارم دخترم اونقد خستم میکنه دیگه وقت واسه پسرم نمیمونه

ان مع العسر یسرا