2733
2739
عنوان

اوف دردسر نصف شبانه من

573 بازدید | 46 پست

نی نی رو خوشخواب تختمون جیش کرد...

۴  ۵ ماهه که شد به همین علت محافظ گرفتم برای خوشخوابمون و رو کش خوشخواب رو شکافتم شستم و دوختم از شانس گندم الان محافظ خوشخواب رو شسته بودمش... اوف

خواب بود... خیالم راحت بود تو خواب جیش تمیکنه ولی امشب گویا زیادی اب خورده بود همه چی دست به دست هم داد...

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پوشکش خیس شده بود منم به خیالی که خوابه جیش تمیکنه در اوردم عوض کنم یهو تخت رو به اب بست

اى جونم كاره خوبى كرده

از وقتي با نى نى سايت آشناشدم يادم نميام از ٢شب زودترخوابيده باشم 🥴🤕
2740

چندوقتشه ک‌پوشک‌نمیکنی؟؟؟؟؟

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
اخی فدای سرش، فدای سرت ببینش چه ماهه، نعمت خداست،دیگه بچه داریه دیگه  ازش لذت ببر ،خدار وشکر ...

اون که فدای سرش

شوهرم کلی غر زد اعصابم بهم ریخت وگرنه اول اخر خودم تمیز میکردم

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋
۱۶ ماه

داری چ زود از پوشک‌میگیریش طفلیو

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
پوشکش خیس شده بود منم به خیالی که خوابه جیش تمیکنه در اوردم عوض کنم یهو تخت رو به اب بست

ای جاااانم خدا حفظش کنه اشکالی نداره ناراحت نشووو

لطف میکنی برای شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستی😘😘
2706