2737
2739
عنوان

دستان برای سزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 460 بازدید | 64 پست
💞💖💖 خدا برات حفظش کنه. من خیلی استرس دارممم...

برعکس من ریلکس بودم! 

اما آش دهن سوزی نیست سزارین، طبیعی خیلی راحت تر و کم عارضه تر... 

بیمارستان من خصوصی بود کلی اذیت کردن، دولتی نمیدونم میشه یا نه! 

میگم یکی دو دلیل نبود علت سزارین، ده تا بود... بازم میگفتن اول طبیعی نشد سز😐

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
عملش ۲۰ مین ولی یه ساعت بعد ب هوش میای

به نظرت بیحسی بهتر نیس؟

من نامنظمی ضربان قلب دارم که باعث میشه فشارم در نوسان باشه و حساسیت دارویی. بینیمو عمل کردم انقدرررر بد از بیهوشی درومدم.

تا خدا هست...ناامیدی چرا؟😍🍁😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم چطور سز قبول کرده دکترت من به هر کسی میگم میگن فقط طبیعی😢😢😢

نمیتونی بری از روانشناس نامه بیاری که فوبیای زایمان طبیعی داری؟

یا با یه دکتر پوست هماهنگ کنی که زیگیل تناسلی داری؟

همسرم تو تمنای منو یار منو جان منی.
پس اصلا نترس و به دکترت بگو تااخر عمل بالاسرت بمونه بعدبیهوشی اصلا دست و سرت رو تکون نده زیر سرت هم ...

قربونت برم ممنونم ازت عزیزمی💖💖💖💖💖

فقط حیدر امیر المومنین است😍😍حیدر شدی تا بر درت هی در بکوبم🌼🌼🌼با افتخار شیعه ی مولا هستم😎❤❤❤❤علی (ع)موجود غریبی ست.کسی که دوستانش بهترین مردان حق و دشمنانش شقی ترین اصحاب جهل اند.میدانید اینکه بتواند کسی یک تنه در خیبر را از جا بکند ولی وقتی در خانه اش را آتش میزنند دستانش بسته باشد.اینکه بتواند کسی روزها خلیفه وقت باشد و شب ها رهگذر کوچه های یتیم نشین کوفه.اینکه تمام مدینه از غضب حیدری اش قالب تهی کنند و باز همان تمام مدینه جرئت کنند حق مسلمش را غصب کنند.این ها عجیب است. این ها نشان می دهد شخصیت چند بعدی مولا چقدر میتواند حیرت آور باشد.علی تمام لحظه هایش عبادت بود.چه نعره هایش در بدر و جمل و صفین.چه سکوتش در روز های بعد از غدیر.چه طلوعش از دیوار کعبه.چه عروجش از محراب مسجد.علی همه چیزش عبادت بود.و چه افتخاریست و که ولایت علی ابن ابی طالب حصنی❤❤❤❤❤.راستی مولا جان شنیدیم عجیب یتیم نواز بودید.میدونید مولا می گن امام هر عصر پدر اون امت هست.و این روز ها درد یتیمی خار بدی تو گلوی ماست.دنیا ما رو غریب گیر آورده.و ما همه کز کردیم یه کنج خلوت و بغض کردیم و دل نگرانیم که چرا پدر از راه نمی رسه که بگیم یتیم نیستیم😔صاحب داریم😭امام داریم.دلم رفت خرابه ی شام چرا😔😔جان رقیه دعا کن دوران یتیمی تموم بشه😢همین
2731
به نظرت بیحسی بهتر نیس؟ من نامنظمی ضربان قلب دارم که باعث میشه فشارم در نوسان باشه و حساسیت دارویی. ...

شما بهتره بی حسی بزنی کمر به پایین بی حس شی

همسرم تو تمنای منو یار منو جان منی.
2740
برعکس من ریلکس بودم!  اما آش دهن سوزی نیست سزارین، طبیعی خیلی راحت تر و کم عارضه تر...  ...

من اصلااااا به طبیعی نمیتونم فکر کنمممم سکته میزنم😭😑

فقط حیدر امیر المومنین است😍😍حیدر شدی تا بر درت هی در بکوبم🌼🌼🌼با افتخار شیعه ی مولا هستم😎❤❤❤❤علی (ع)موجود غریبی ست.کسی که دوستانش بهترین مردان حق و دشمنانش شقی ترین اصحاب جهل اند.میدانید اینکه بتواند کسی یک تنه در خیبر را از جا بکند ولی وقتی در خانه اش را آتش میزنند دستانش بسته باشد.اینکه بتواند کسی روزها خلیفه وقت باشد و شب ها رهگذر کوچه های یتیم نشین کوفه.اینکه تمام مدینه از غضب حیدری اش قالب تهی کنند و باز همان تمام مدینه جرئت کنند حق مسلمش را غصب کنند.این ها عجیب است. این ها نشان می دهد شخصیت چند بعدی مولا چقدر میتواند حیرت آور باشد.علی تمام لحظه هایش عبادت بود.چه نعره هایش در بدر و جمل و صفین.چه سکوتش در روز های بعد از غدیر.چه طلوعش از دیوار کعبه.چه عروجش از محراب مسجد.علی همه چیزش عبادت بود.و چه افتخاریست و که ولایت علی ابن ابی طالب حصنی❤❤❤❤❤.راستی مولا جان شنیدیم عجیب یتیم نواز بودید.میدونید مولا می گن امام هر عصر پدر اون امت هست.و این روز ها درد یتیمی خار بدی تو گلوی ماست.دنیا ما رو غریب گیر آورده.و ما همه کز کردیم یه کنج خلوت و بغض کردیم و دل نگرانیم که چرا پدر از راه نمی رسه که بگیم یتیم نیستیم😔صاحب داریم😭امام داریم.دلم رفت خرابه ی شام چرا😔😔جان رقیه دعا کن دوران یتیمی تموم بشه😢همین
به من گفتن نمیشه بیهوشی اول بی حسی امتحان میکنیم!  با این که کلی دلیل داشتم واسه سزارین و دکتر ...

شما چه مشکلی داشتین که سزارین شدین؟ من تنگی نفس، mvp و حساسیت دارویی دارم

تا خدا هست...ناامیدی چرا؟😍🍁😍

پمپ درد بگیرین براتون وصل کنن،بعد سزارین،اینجوری دردتون خیلی کمتر میشه و نیاز ب شیاف و... نیست

فَاصْبِرْ لِحُكْمِ رَبِّكَ ....پس در برابر حکم و قضای پروردگارت شکیبا باش  
نمیتونی بری از روانشناس نامه بیاری که فوبیای زایمان طبیعی داری؟ یا با یه دکتر پوست هماهنگ کنی که زی ...

آخه پول می خوان منم دست و بالمون خیلی تنگه به همین راحتی قبول که نمیکنن 

2706