2737
2734
سلام عزیزم. ژری لاکت چرا بهت داده؟ بیشتر به سالمندان ژری لاکت میدن😊بهتر بود فمی لاکت بهت میداد. ی ...

فرقش چیه با فمی لاکت؟ اصلا این طبیعیه ک من با خوددن اینا بدتر شدم؟؟

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!
سلام عزیزم. ژری لاکت چرا بهت داده؟ بیشتر به سالمندان ژری لاکت میدن😊بهتر بود فمی لاکت بهت میداد. ی ...

اخه یبوست دارم چندساله برا هضم غذا بهم داد.

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه یبوست دارم چندساله برا هضم غذا بهم داد.

اوکی اگه یبوست داری که اشکالی نداره.فقط از موادغذایی ملین هم استفاده کن.

رابپرازول اگه بتونی از برند پریتparietبخری خیلی بهتره.دومپریدون هم موتیلیوم خارجی یا برند عبیدی که میشه موتیدون.

نه طبیعی نیست که بدتر بشی.یک هفته دیگه صبر کن اگه ادامه داشت باید بری دکتر مجددا

بچه هامون ، بزودی میرن ! اونا مهمون ما هستن !بزرگترین اکتشاف برای من این بود که فهمیدم فرزندم یک مهمان است در خانه ام  و روزی از خانه ام  می رود.روزها با سرعت عجیبی میگذرد و او به زودی از من جدا می شود...به خودم گفتم: کدام مهمتر است؟ نظم خانه یا این که فرزندم به خوبی از من یاد کند؟کدام مهمتر است؟ خانه یا اخلاق و روحیه و حسن تربیت فرزندم؟چون دانستم که او مهمان خانه من است. این باعث شد اولویتم را تغییر دهم!بعد از این مهمترین چیز نزد من آرامش خاطر من و اوست.... شروع کردم به پیاده کردن نقشه ام، و طبعا مجموعه کمی از قوانین مهم را انتخاب کردم و خود را ملزم به اجرای آنها دانستم و مابقی چیزها را بدون هیچ قید و شرطی رها کردم. از عصبی شدن و داد و فریاد زدن کم کردم و به آرامش رسیدم.از وسواس هایم گذشتم و به خانه ای راضي شدم که مقداری بهم ریخته و نامنظم است و کمی شلختگی در آن به چشم می خورد. اما، فرزندی را تحویل گرفتم که آرامش دارد و از من و خشم هایم نمی نالد و رابطه ای قوی و زیبا بین ما حاکم گشته است.چون می دانم....او مهمان زودگذر خانه من است.                کودک عزیزم ! امیدوارم مهمانی خانه من زیباترین مهمانی زندگیت باشد.😍                                                                       
اوکی اگه یبوست داری که اشکالی نداره.فقط از موادغذایی ملین هم استفاده کن. رابپرازول اگه بتونی از برن ...

عزیزم من یه سوال دارم من به شدت استرسیم ،دکتر برام قرص نورتلپتیلین داد اما با خوردن یه بار سوزش و تیر کشیدن تو مغدم احساس کردم یه سرچی که تو گوگل کردم این بوده که دارو ها ضد افسردگی سه دهانه فک کنم اگه اشتباه نگم باعث گشادی دریچه معده میشن منم از طرفی هم استرسم خیلی زیاده کنترل نمیتونم بکنمش دوس دارم قرص ضد استرسی بخورم از طرفی میترسم به مرور مشکلم بدتر کنه دارو ضد استرسی که مضر نباشه هست حتی خارجی سه دهنه نباشه این درستش بهم بگو به دکتر نگم ابروم بره سه چی ؟ خخ من سر خود همچین قرصی نمیگرما فقط بهم معرفی کن با دکترمم صحبت کنم بعد ممنونم گلم فقط معرفی راهنمایی میخوام ،بعد شنیدم دومپریدون باعث ایجاد کیست فللن میشه بهترش چیه ؟ من الان عکس اندوسکوپیم براتون میفرستم میتونید بفهمید من شلی دریچه معده گرفتم یا نه راجبش چیزی نگفته فقط عکسش هستش وقت دکترم یه هفته دیگس هلیکو هم ندارم ،بخاطر خوردم یه قرص تقویت چشم لوتئین به خاک سیاه نشستم ..

2728
اوکی اگه یبوست داری که اشکالی نداره.فقط از موادغذایی ملین هم استفاده کن. رابپرازول اگه بتونی از برن ...

من این حالتا دارم حس میکنم انگار یه سیب تو گلوم گیر کرده گاهن دهنم تلخ میشه غذام حجمش خ کمه اگه یه لقمه بیشتر یا یکم شیرین باشه دهنم تلخ میشه پرهیز غذایی به ششششدددت دارم ،راستی من برای یکی دوسال بعدم یه قرص کلسیمم میخوام که نیاز روزانه بدنم هزار تامین کنه  از نوع سیترات باید بخورم ؟ چون مشکل نفخ معده و یبوستم دارم میترسم مشکل معدم بدتر کنه ..از این طرفم اصلا مصرف لبنیات ندارم میترسم بخورم ..،پرهیزم خ زیاده حس ورم معده دارم دهانه مری معدم نبض میزنه سر معدم ،روده هامم از یبوست درد میگره این قرصا خوردم منتها بدون یک درصد تغییر اس امپرازول عبیدی 40
فاموتدین
لانسپرازول عبیدی نبود
فمی لاکت
دمپریدون
نکسیوم 40 روزی یکی ناشتا
شربت المینیوم منیزیم و المینیوم خالی ،شربت باریچ ..

2740

اینا به دکتر نشون میدم نوبت دارم فقط دل تو دلم نیس مشکلمو بدونم شنیدم گاستریت معده درمان نداره مثل زخم نیس خوب بشه ؟ 

اخخخ اخخ یعنی منم دارم با اندوسکوپی مشخص میشه ؟؟

استرس به ورم من خ تاثیر داره تایپیک ها من راجبش بخون شاید برا شما میکروب فقط باید میکروب به موقع و خوب درمان کرد مقاوم نشه راجب این برو بخون مقاوم شدنش مهمه  با اندوسکوپی معلوم میشه میکروب برا من از خوردن قرص