2733
2739
عنوان

طلاق راهه اخره زرتی نگین جدا میشممممم لطفا😒

| مشاهده متن کامل بحث + 228 بازدید | 17 پست
یه تاپیک گذاشتم ذکری بگین اشتی کنیم😑همه گفتن خلی مگه جدا شو:/ من فقط کمک خواستم برای زندگیم و کسی ن ...

متاسفم واقعا برای آدمهای حسود تنگ نظر 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
اونکه آره من خودم اگه بعد این همه تلاشم جواب نمیگرفتم میرفتم... ولی جا نزدم گفتم این کارم کنم شاید د ...

بله بنظر منم ادم باید تلاش کنه و الکی نزاره زندگیش بپاشه بعضی خانواده هام ماش رعایت کنن باشه اگه خوابت میاد خوابای خوف خوف ببینی😍🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاملا موافقم ادم باید برا زندگی که با تلاش و اذیت درستش کرده لازم باشه خودشو کوچیک کنه ولی همینجوری به باد نده من ۲-۳ماه پیش زندگیمو دوباره شورو کردم با شو۶رم انگار اسی بخدا زندگیم عوض شده به خدا الان کاملا راضیم طوری که خودم تعجب میکنم باورم نمیشه و الان به فکر بچه اوردنیم ...ادم باید سختی هاشو بکشه تو زندگی تا شیرینی هاشو بتونه بچشه