2737
2739

گر صبر کنی ز غوره حلوا سازی😐😐😐

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مهریه روکی  داده کی گرفته

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
2740

دوس پسر داشتن دلیل بر هرزگیست😐😐😐😐😐

مانتو جلو باز ها .....اند😑😑😑😑😑

اصلاح و رنگ مو قبل از ازدواج خیلی زشته😶😶😶😶😶

شوهر واس لباس پوشیدن تعین تکلیف کنه 

شوهر اجازه نده تنها بدی بیرون با غیرته

همشون رو اینجا شنیدم 

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..

ی دختری از شهرستان اومد با ی پسری تهران ازدواج کرد پسره نه کار داشت, نه خونه داشت, نه تحصیلات, نه ماشین

بهش گفتم خو پس چرا زنش شدی گفت شناسنامه تهرانه

بقیه فامیلامون شوهراشون شناسنامه شهرستانن

😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄🌸

به همسرم گفتم مردیم از خنده, یروز حرف میزدیم گفت کدوم خانومه, گفتم همونی که شوهرش پلاک تهرانه

دیگه تو دور و بریامون جوک شده😎

از کسی شنیدم که قرار بود یک ماه بعدش بشه همسرم

توی بغل یکی دیدمش بهم گفت صبر کن داری اشتباه میکنی

چرت ترین حرف عمرم بود

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏
2706