2737
2734
عنوان

تعیین جنسیت دختر بدون آی وی اف

| مشاهده متن کامل بحث + 378 بازدید | 48 پست
الان دومی رو باردارم

خدا حفظش کنه...باهم همبازی میشن و بزرگ میشن اتفاقا...همجنس برا بچه بهتره برا پدر مادرم همینطور..هردو رو یه جا میبری مدرسه... یه جا میبری کلاس فوق العاده...راااحت😌🙌🏼

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه دومم وقتی پسرم۱/۵بودباردارشدم هرکاری کردم شوهرم وعموش نزاشتن سقطش کنم فقط به امید اینکه دختر باشه خواستمش ولی خدا نخواست البته الان هم خیلی دوستش دارم ولی حسرت داشتن یه دختر تودلمه واقعا

2728
پی جی دی چیه؟؟؟؟؟؟

همون ای وی اف که شما میگیه با پروسه تعیین جنسیت میشه پی جی دی

اون عملیاتش جدا از ای وی افه..جنینها رو میبرن تو ازمایشگاه یه سلول از بلاستوسیت شده شون رو (مرحله هشت سلولی) باز میکنن درمیارن دی ان ای شو چک میکنن تا حنسیتش مشخص بشه بعد انتقال میدن به رحم زن

بگذریم از این که همین دستگاری جنین باعث میشه خیلی از جنینها ضعیف بشن و سقظ بشن احتمال گرفتن جنینها رو میاره پایین همینکار

خلاصه که داستانیه..من با اینکه بخاطر ناباروری ای وی اف کردم پی جی دی نکردم! گفتم هرچی خدا بخواد نمیخوام طفلیامو دستگاری کنن یا سوراخشون کنن ازشون سلول بردارن...😓

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2740
2706