2733
2734
عنوان

به سرم زده پاشم برم ورامین این بچه را پیدا کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2049 بازدید | 155 پست
فکر نکنما 

خودمونم تعجب کردیم ولی اون اقا اینطور گفتن و گفتن من فامیلشونم

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ
آره عزیرم به منم میگن دخترلوسه چون هرجامیرم فقط کنارخودمه😍

من تو پارکم سایه به سایش میرم میبینم پدرمادرهایی ک باهم مشغول صحبتن و یجا نشستن و بچه هم اونور بازی میکنه ولی من نتونستم

حتی به شوهرمم میسپارم و میام ی گوشه میشینم باز دلم اروم نمیشه باچشمم همش دنبالش میکنم

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا مادرشم خوب ریلکسه من که مادرشو تو اون فیلم قبلیه دیدم اصلا باور نکردم ناراحتیشو به خودشم رسیده ...

اون ویدیو رو ندیدم ولی اولش ویدیو پدرشو دیدم فکر کردم بچه پیداشده خوشحال شدم چون خیلی ریلکس و اروم بود بعد فهمیدم پیدا نشده

بهترین کاره اینقد مریض روانی زیاد شده

آره مادرشوهرم میگه ولس کنه بده کوچه بازی کنه هروقت میرم خونشون اینجاهمه مارومیشناسن میگم نه بشناسن یعنی چی این دوره له نورچشم آدم اعتمادنیست چه بشه توکوچه😨

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
2728

ولي من فيلمشو ديدم زهرا داره مياد طرف خونشون يهو برميگرده انگار که يه نفر صداش کنه پشت ماشين يه نوري هست شبيه نور موتور.اگه ببيند و دقت کنيد به نظرم متوجه ميشين.دور و اطراف قلعه نو پر از گروه هاي تکدي گريه من تو يه تاپيک ديگه هم گفتم بهنظرم دزدينش که براشون گدايي کنه خداکنه اينجوري باشه و زودتر پيداشه😢

هر روز خبر ها رو چک میکنم که شاید پیدا شده باشه سالم ولی هیچ خبری نیست

بهار بود و تو بودی و عشق بود و امید بهار رفت و تو رفتی و هر چه بود گذشت. امیرم عزیزترینم عشق جاودانی من دلم بینهایت برات تنگ شده زود به زود بیا به خوابم دوستت دارم برادر نازنینم خیلی جات خالیه..
من تو پارکم سایه به سایش میرم میبینم پدرمادرهایی ک باهم مشغول صحبتن و یجا نشستن و بچه هم اونور بازی ...

وای چقدرمثل منی مرمری خانموم الان همش دلم شور میزنه میخوادبره سال دیگه پیش دبستان😢

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
2738
خب اخه زیادی قیافش ریلکس بود من اولش فک کردم بچه پیداشده ک اینقدر ریلکسه بعدش تااخر دیدم متوجه شدم ه ...

بیماری ام اس داره و هیجان و اضطراب سمه واسه این بیماری بخاطر همین ریلکس و اروم بنظر میرسه  چند مدت پیش شاهین صمدپور از مردم خیلی خیلی خواهش کردن راجب ریلکس بودن یا نبودن مادر پدرای مورد دار مردم نظری ندن مثل اینکه خیلی ناراحتی واسشون پیش اومده بوده 

آره مادرشوهرم میگه ولس کنه بده کوچه بازی کنه هروقت میرم خونشون اینجاهمه مارومیشناسن میگم نه بشناسن ی ...

آره واقعا ولی حتی اگه میره تو کوچه خودتم باهاش وایسا تا بازی کنه

من دختر با ادبی هستم. اما سر ملیتم با هیچکس شوخی ندارم.پس احترام کورد و نگه دار ❤️

پلیس گفته احتمالا دزدی نیست منظورش چی بوده؟ 

بچه ها کانال آب مگه نزدیک خونشونه؟

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2706