2737
2734
عنوان

مامان ملیکا تاپیک اینجا رو گذاشته پیجش

| مشاهده متن کامل بحث + 2556 بازدید | 32 پست
آخه اون هنوز چند روز گذشته مسابقه گذاشت  بعدم گفت بخاطر دخترم خجالت می کشم ناراحتی کنم  ...

ببین واقعا به چشم دیدم که ادما باهم فرق دارن من دوستم دختر 2 سالش فوت شد عاشق دخترش بودا ولی دو روز بعدش میخندید بعضیا شوک میشن هنوزاول کار عمق اون اتفاق رو نمیفهن دوست من همش میریزه تو خودش وقتی حرف میزنه صداش میلرزه همیشه ولی یه جوری رفتار میکنه انگارهیچی نشده ولی من از چشاش میفهمن چه حالیه 

اره عزیزم بچه فاز ۴ کرجه تا وقتی راهنمای بود من ازش خبر داشتم دیگه ما از اون محل رفتیم خبری ازش نداش ...

درسته منم با قضاوت مادرش مخالفم

شما اگه کرجی برو سر مزارش عزیزم مامانش شب و روز اونجاس حتما خوشحال میشه دوست ملیکا رو ببینه

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته منم با قضاوت مادرش مخالفم شما اگه کرجی برو سر مزارش عزیزم مامانش شب و روز اونجاس حتما خوشحال ...

یکبار رفتم  هرموقع برم اون سمتی سرخاکش میرم حتما. شنیدم مادرش شب و روز سر مزارش هست.واقعا داغ فرزند سخته چه تک باشه چه ۸ تا بچه.

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺