2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

كتوني با كيف رسمي،حالمو بهم ميزنه

اون خز نیست. کلا بیریخته

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

اولین بار زن همکار شوهرتو ببینی بعد همشم سرش توگوشی باشه تایپ کنه این حرصمو خیلی درمیاره

یکیم م هی بپرسه وای فلان جارفتی؟خیلی قشنگه  

یه زمانی تاجون داشتم بحث میکردم اماالان فقط ول میکنمومیرم نمیدونم پیرشدم یاعاقل یاهردو  
2728

تو خیابون با شوهر یا دوست پسرت ادا عاشقا در بیاری برین تو حلق هم😑

من دختر پاییزم🍁.. از نسل آذر🍂.. از جنس آتش🔥.. صدای رعد و برق باران🌩️لالایی من بوده.. اما قلبم گرم و سوزان است🧡.. دختری که مانند پاییز نقاش شاعر مهربان و زیباست.. اهل ریا نیستم.. عاشق قدرتم.. پس قدرتمندم.. من تنها دختر کمان به دستم🌬️🌧️

پروفایلای که نوشته اش شخص خاصیه و میخوای جواب ش رو بدی

مثلا همسر عزیزم تولدت مبارک

سالگرد یکی شدن مون مبارک

خب به خودش بگو مبارک به ما چه😐😐😐

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2740

استوری

عکس از غذا

عشقم فلان و بهمان

وای کلا خیلی کارای اینستا

همیشه دنبال این بودم که یه آدم خاص تو زندگی کسی باشم اما همیشه یه آدم معمولی و حتی کم اهمیت تو زندگی بقیه بودم. و این بزرگترین درد منه. خدایا به خاطر وجود تنها دخترم، عشق اول و آخرم، هزاران بار شکرت🙏🙏🙏🙏🙏
2706