2737
2734
عنوان

شورت دکمه ای خریدم نظرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2806 بازدید | 51 پست
وای وقتی ببخشید پ ی پ ی میکنه دیگه تنش نمیکنی و پشیمون میشی ول کن دوستم پوشکش کن  البته از شور ...

تایم پی پیش مشخصه فقط وقتایی که جیش میکنه کهنش کنم حالا فردا امتحان میکنم میلم میگم

من مامان یک عدد عشق ناز هستم
کهنه باعث عفونت میشه ها، خصوصا دختربچه، چند وقتشه مگه؟

برعکس،یکی از دوستام مرتب پای بچش میسوخت یا عفونت داشت دکتر بهش گفته بود تنها راهش اینکه کهنه کنی،

البته باید کهنه هها رو خوب میشست بعد اتو میکرد  

تو، به ادب خود ارزش می یابی،پس آن را با بردباری زینت بخش...(امام علی علیه السلام)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
برعکس،یکی از دوستام مرتب پای بچش میسوخت یا عفونت داشت دکتر بهش گفته بود تنها راهش اینکه کهنه کنی، ا ...

اره دیگه اگر اون کار رو کنی که تمام میکروباش از بین میرن ولی اونم خیلی وقت و حوصله میخواد.

2738
عزیزم خیلی عالیه من از ۴ ماهگی پسرم تا وقتی از پشک گرفتم فقط کهنه میبستم . نم نمیداد و خیلیم به صرف ...

من نمیخوام پوشک ساده بذارم توش،  اگه اینطور. باشه که همین مولفیکس بهتره، میخوام کهنش کنم که جوش نزنه، کهنه شورم دارم بی استفاده مونده،  مرسی عزیزم مگه شما تعریف کنی همه که میگن بده

منظورت شورتی که رطوبت و پس نمیده اگه اونه دختر داییم موقع خواب واسه بچه میپوشید مشکلیم نداشت

نه من موقع خواب مولفیکس میذارم نمیشه ریسک کنم

من نمیخوام پوشک ساده بذارم توش،  اگه اینطور. باشه که همین مولفیکس بهتره، میخوام کهنش کنم که جوش ...

عزیزم من کهنه میزاشتم .خیلیم راضی بودم کهنه شور هم نداشتم .بنظرم کار همین مای بی بی رو میکنه تازه ب صرفه تر هستش .

عقاید هر شخصی ی جوره .😍😍

میشه برا خونه دار شدنم ی صلوات بفرستید آبجی های گلم .ممنونم از همتون 😍😍😊
باباش مرتب براش مولفیکس میخره، دخترم گاهی رو اونجاش جوشها. ریز میزنه دکترش گفت بخاطر پوشکه گفت من دخ ...

مای بی بی خیلی خوبه کالاندولا هم سریع سوختگی رو رفع میکنه 

هیچوقت کسی را قضاوت نکنید،سرنوشت اونقدر دنبالتون میکنه،تا تو یه کوچه بن بست شمارو توی همون شرایط قرار بده
با اجازه استارتر،،، خواستم حالا که حرف از پوشک هست اگه کسی تجربه از پوشک گرفتن بچه داره ، ب ما هم بگ ...

عزیزم من پسرمو ۱۶ ماهگی گرفتم .

از این  توالت فرنگی ها (اگ اسمشو درست گفته باشم )استفاده کردم  .

هر پنج دیقه میبردم و کم کم تایمشو بالا بردم و دیگ تایم جیش و پی پی رستم اومده تو ی هفته یاد گرفت چند تا ماشین کوچیک براش جایزه گرفتم هر سری ی دونه شو میدادم و دردسری نداشت برام .

من قبل شرکع خیلی استرس داشتم اما زودی یاد گرفت .

امیدوارم مطالبمن ب دردتون بخوره یکم صبور باشید حله .

موفق باشی 😍😍

میشه برا خونه دار شدنم ی صلوات بفرستید آبجی های گلم .ممنونم از همتون 😍😍😊
2706