2737
2734
عنوان

اونایی که دوست دارن زبان انگلیسی یاد بگیرن (رایگان)بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 727 بازدید | 80 پست
 یکی ازمشکلات من اینه که ازاشتباه کردن میترسم.یه جمله رو یایه قسمتش رواشتباه بگم ازخجالتش تای ...

Its my big problem too

«من ناموس کسی نیستم» به یاد همه زنان و کودکانی که به نام ناموس و غیرت کشته شدند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

Its my big problem too

پس همدردیم  

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرااجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى)درود خدا بر او(شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و برمن گشایش دهی،گشایشی فوری،نه دیر،به فضل ومهربانی ات،ای مهربانترین مهربانان.
2728

مثلا برای تست :

مادر شوهر:mother_in _low

خواهر شوهر:sister_in_low

پدر شوهر:father _in _low

برادرشوهر:brother _in _low

دیدید چقدر راحته؟

دوست داشتن:like

تنفر:hate

حالا مثلا تاپیک زدیم من از مادر شوهرم متنفرم میشه

i hate my mother _in _low

2740
مثلا برای تست : مادر شوهر:mother_in _low خواهر شوهر:sister_in_low پدر شوهر:father _in _low برادر ...

I like my husband's family, eccept my 

جاری  

«من ناموس کسی نیستم» به یاد همه زنان و کودکانی که به نام ناموس و غیرت کشته شدند

حق دارید اولش سخته پس برای مراحل اول یک تاپیک هیجانی میزاریم مثلا با مادر شوهرم دعوام شد من چند کلمه انگلیسی میدم شما تا اونجایی که میتونید انگلیسی بنویسید هر جا کم اوردید فارسیش کنید در همین حین هم گرامر و هم لغت یاد میدیدم که لذت بخش هم باشه براتون .مگر نه به قول دوستان فقط گرامر یا خوندن روزانه ادمو خسته میکنه

2706