2737
2734

به نظرم خیلی قدیمی شده این بحثا دعوای مادر شوهری خواهر شوهری مال خیلی قدیماست اینجا همش تاپیکه مادرشوهرم فلان و بلان بسه دیگه زشته بخدا خب اگه احترام همو داشته باشین این بحثام پیش نمیاد زشته آدم فکر میکنه ماله چه طبق اجتماعی هستین ک با مادر شوهرتون هنوز دعوا و فحشکاری دارین من ک باور نمیکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تکبیر✊✊

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

مجردی؟؟

عزیزم تا بوده همین بوده...

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
2740

عزیزم نمیشه قضاوت کرد !!! شاید اینا واقعا بی گناه باشن ! من یکی خودم خانواده همسرم از حسادت زیاد حتی دوس ندارو یه روسری نو بپوشم !!! 

نمیشه قضاوت کرد جانم

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 

چربطی داره؟ ؟ ؟ ؟ 

همه خانومای متاهل با خاهر و مادر همسرشون ارتباط دارن همین ارتباط هم گاهی با حرف حرکت رفتار موجب آزار و اذیت میشه. . و اینجا مطرح میکنن

دوره این کارا زمانی میگذره ک نباشن این شخصیت ها ن ازدواجی باشه ن خانواده شوهری ن عروسی. . . وگرن همه کم و بیش تو این اتفاقات هستن 

2706