2752
2734
بچه ام ١٨ ماهشه و عفونت گوش بهمراه مایع تو گوش داره...یک آمپول زدم ولی الان تو نت سرچ کردم و کلی عوارض داره...خیلی میترسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
متاسفانه به انتی بیوتیک خوراکی حساسیت داره و دکتر براش زیتروماکس نوشت که یه دوره دارو خورد ولی جواب نداد....به خاطر همین گفت این آمپول بزن رفتم تو نت سرچ کردم عوارضش که خوندم داشتم سکته میکردم ولی چیکار کنم دیگه😔😔😢😢

هر دکتری واسه کودک سفتریاکسون نوشت بدونید که هیچی حالیش نیست، سفتریاکسون رو برای ادم بزرگ  توی سرم میزنن خیلی کمش میکنن تا یک ربع میان بالای سرت میپرسن سر درد نفس تنگی ضربان شدید و... نداشته باشی بعدا یواش یواش بیشترش میکنن، حالا شما حساب اون طفل معصوم رو بکن ،البته اینم بگم باید توی بیمارستان باشه که اگه شوک یا تشنج دداد بتونن سریع احیا کنن که شخص نمیره به هیچ وجه توی منزل یا درمانگاه مجاز به تزریق نیستید، سفتر یاکسون رو تو هر شرایط هر دکتری نوشت تزریق نکنید مگر اینکه توی بیمارستان باشه، سفتر یاکسون خیلی خیلی خیلی انتی بیوتیک خوب و کارسازیه ولی خطرش هم مثل کار سازیش فوق العاده زیاد 

موفق باشید