2737
2734
عنوان

راننده ها راننده ها ... من نمیتونم دور بزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 400 بازدید | 52 پست
من دور دو فرمونه رو کامل برات توضیح دادم .من از ۱۵ سالگی رانندگی یاد گرفتم اخرای ۱۶ سالگی ماشین خرید ...

بهترین کار زود شروع کردنه ..

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊
پس چطور میفهمی چه قدر بچرخونی ؟ تجربه ؟

از رو حرکت ماشین باید بفهمی دیگه زیاد عجله نکن هنوز زوده خودت یاد میگیری چندبار بشینی

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چطوری تنها نشستی من حتما باید شوهرم پیشم باشه بار اول سخت نیست

در حد مرگ استرس داشتم . واسم مهم نبود تصادف میکنم یا نه .

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
2728
فدات شم من تو  معمولیش موندم نه دو فرمونه.. به اونجا نرسیدم ... فرض کن در تقاطع میخوای بری سمت ...

گلم به هیچ عنوان تو یک حرکت فرمون و نچرخون ماشین کج و کوله میشه هر بار سی درجه ولی پی در پی 

2740
نه من اگه تصادف کنم رانندگیو میزارم کنازر انقدر حساسم

ب جهنم ک تصادف کردی رانندهای با سابقه هم تصاف میکنن .

حالا کی گفت حتما تصادف میکنی 

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
من پارک کردن مشکل دارم    

فقط یه نصیحت اینکه میگن خودتو با شیشه عقب تنظیم کن کنار ماشین و از ذهنت بنداز دور .ماشین و تا دو وجب قبل صندوق کنار ماشین جلویی دوبل ببر و اروم اروم از همون اول برو عقب و اروم اروم همزمان فرمون و برگردون فقط تنها و تنها نگاهت به جلوی ماشینت باشه و اینه ای که سمت اون داری پارک میکنی

فقط یه نصیحت اینکه میگن خودتو با شیشه عقب تنظیم کن کنار ماشین و از ذهنت بنداز دور .ماشین و تا دو وجب ...

باشه عزیزم سعی میکنم اگه ایندفعه کسی بمن ماشینشو داد شوهرم نمیده برادرشوهرم نمیده فقط داداشم میده اونم زانتیاست میترسم چیزی بشه گناه داره

باشه عزیزم سعی میکنم اگه ایندفعه کسی بمن ماشینشو داد شوهرم نمیده برادرشوهرم نمیده فقط داداشم میده او ...

خب همین دیگه از بس ماشین نمیدن ترست نریخته .کنار ماشینا اوایل امتحان نکن .برو خودت یه ماشین و تصور کن و پارک دوبل بزن که ماشین ها چیزی نشه بودی با ماشینم میدادم پارک کنی .چه شوهری داریااا

2706