2733
2739
واقعا یعنی ازجلوم نیست؟😔 اره ببخشیدبابت حرفم اما اونجامم خشکه دکترمم مث شما گفت چرب کنم

نه همون از یبوسته منم وقتی خشک باشه اینطور میشم همیشه چربش میکنم با وازلین ،روغن زیتون و...

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
نه من لاغرم هستم چربی ندارم اصلا  اما نشونم داد بچه پاهاشو چسبونده بود بهم اصلا باز نمیکرد دکت ...

تو ان تی بمن گفت معلوم نیست اما دختره نی نیم🙃 وقتی ان تیو احتمال نمیدن میخان صبر کنن تا سونو بعدی مطمعن شن ولی ب احتمال زیاد دخملیه مال شما

نی نی من خدا تو رو برامون حفظ کنه😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو ان تی بمن گفت معلوم نیست اما دختره نی نیم🙃 وقتی ان تیو احتمال نمیدن میخان صبر کنن تا سونو بعدی م ...

مال شما هم پاهاشو بسته بود ؟ 

نه همون از یبوسته منم وقتی خشک باشه اینطور میشم همیشه چربش میکنم با وازلین ،روغن زیتون و...

باشه پس سعی میکنم فکرشونکنم ممنون از راهنماییت مامان خانم

2731
باشه پس سعی میکنم فکرشونکنم ممنون از راهنماییت مامان خانم

فدات عزیزم 💓

دفعه بعد رفتی دستشویی چک کن مطمئن باش از جلو نبوده

مال شما هم پاهاشو بسته بود ؟ 

اره دقیقا یادمه دکتر گفت پاهاشم بستس پس جنسیتشم معلوم نیست! اما از طرز قرارگیری جنین و استخون جنین میتونن حدس بزنن

اره دقیقا یادمه دکتر گفت پاهاشم بستس پس جنسیتشم معلوم نیست! اما از طرز قرارگیری جنین و استخون جنین م ...

همون به احتمال زیاد نینی منم دختره 

ته دل خودمم میگه دختره 

خداوند نینی هممون رو حفظ کنه 

۱۶ هفته یه سونو دیگه برا طول سرویکس میرم حتما میگه بهم 

2738
از چند ماهگی حفظ آرامش مهمه ؟ من هفته ۸ هستم ولی خیلی زود عصبی میشم ، بنظرت چقدر رویه بچم اثر گذاشته ...

از همون اول مهمه . من تو بارداریم خیلی فکر و خیالو استزسو دعوا و بحث و قهر داشتم . یچم وقتی بدنیا اومد تا الان ک ۱۱ ماهشه خیلی ناآرومه . چندین بار دکتر اینا ک بردم هیچ مشکلی نداره همش دکترا میگن بخاطر بارداریه پر استرس و هیجانم بوده

از همون اول مهمه . من تو بارداریم خیلی فکر و خیالو استزسو دعوا و بحث و قهر داشتم . یچم وقتی بدنیا او ...

منم همش بحث و ناراحتی دارم ، خیلی جالبه که از وقتی باردارشدم اصلن بدتر شده قبلن اصلن اعصابم خورد نمیشد ولی الان انگار باید از همه بکشم