2737
2734
عنوان

از خریدن چه چیزهایی پشیمون شدید؟تو این وضع اقتصادی

| مشاهده متن کامل بحث + 1553 بازدید | 118 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها من چرا به این گرونیا عادت نمیکنم؟؟

هربار میرم مغازه سرم سوت میکشه غمگین میشم☹

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2728

بعد از ١٥ ماه ك از ازدواجم ميگذره 

از جارو شارژي

ماكروفر

آسياب مخلوط كن

آبميوه گيري

چرخ گوشت

گوشت كوب برقي جهيزيه م تا حالا ي بارم استفاده نكردم

عذاب وجدان و حس اسراف دارم

النگوام ازين باريكا گرفتم سنگينم نيست سه تاس همش ولي دلم ميخواد درش بيارم دستم خالي شه

از خريد النگوامم پشيمونم

جهالت بیش از دانایی احساس سرخوشی و امنیت ایجاد می کند.
۱۳۲ مدل ۹۵ ۴۰ ت الان شده حدود ۳۵

اوه اوه ۵ تومن ضرر کردی ..بیخیال به شادی استفاده کنی فکرش نکن من تو ارزونی ماشین خریدم تصادف بد کردم کلی خسارت دادم اشکال نداره به شادی باشه عزیزمم

بچه ها من چرا به این گرونیا عادت نمیکنم؟؟ هربار میرم مغازه سرم سوت میکشه غمگین میشم☹

چون روز به روز بازم داره گرون تر میشه یه شال پاییزه رو خریدم 98 تومن یعنی اصلا دیگه هییییییچ خریدی دلمو شاد نمیکنه 

2740
بعد از ١٥ ماه ك از ازدواجم ميگذره  از جارو شارژي ماكروفر آسياب مخلوط كن آبميوه گيري چرخ گو ...

نه النگو که خوبه اون وسایل هم خراب نمیشه بالاخره استفاده میکنی به درد میخوره

منم از این موارد  زیاد خریدم  یک‌مدتی خیلی بدسلیقه بودم الان خوب شدم😅

نمیدونم چرا اونروز خرید انگار کور بودم

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها
مداد ابرو یا چشم که خشک و کم رنگن.خیلی این مدادهای خشک بیخودن.پوست حساس دور چشم داغون میشه.چندتا خری ...

وای نگو من خنگ مدت طولانی  از این خط چشمهای مدادی میزدم خیلی بد بودن

2706