2752
2734
ممنونم عزیزم شماره یا پیج ندارن ؟

پیج نمیدونم ولی اسمش توی گوگل هس من ازش شماره ندارم 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

اگر دنبال بهتریم زبانکده برای یادگیری زبان هستید معرفی می کنم:آموزشگاه زبان انگلیسی عرفان در شرق تهران واقع در محدوده نارمک با مدیریت عرفان دهقانی فارغ التحصیل دانشگاه کمبریج آلمان و بهره گیری از مدرسان با تجربه ، به صورت کاملا تخصصی زبان انگلیسی را به شیوه نوین و با بروز ترین متدهای آموزشی ، به صورت حضوری و آنلاین آموزش می دهد. شما می توانید با آموزش زبان انگلیسی رایگان ما در پیج اینستاگرام آموزشگاه زبان و یا وب سایت  همراه شوید. این آکادمی با مشاوره دقیق و پشتیبانی منظم تا پایان مسیر در کنار شما می ماند. برای اطلاع از برنامه آموزشی موسسه زبان انگلیسی عرفان با ما تماس بگیرید:

۰۲۱۷۱۰۵۳۳۷۵  

۰۹۱۲۰۳۸۰۴۵۶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آتلیه تخصصی نوزاد ، کودک و بارداری ترمه در شرق تهران واقع در پیروزی

با دکورهای روز متنوع همچنین لباس های کودک و بارداری رایگان ، بدون مبلغ ورودی و تحویل فایل عکس ها در خدمت شما عزیزان هست. میتونید نمونه کارهامون رو حضوری و یا در وب سایتمون و یا در پیج اینستاگراممون ملاحظه کنید

http://studioterme.com/

09122725901

عزیزم سالن زیبایی سی دا شرق تهران محدوده نارمک عالی بودن. البته من برای کراتین و مژه رفتم پیششون خوب بود ولی بقیه چیزا رو هم داشتن فکر کنم.ناخن دیدم کارشون قشنگ بود اما اسم ناخنکارش یادم نیست چشماش روشن بود پوستش برنز یادمه. مدیریتش هم خوب بود خدایی 

پذیرایی کردن اصن فکر میکردی رفتی خونه دوستت دورهمی آنقدر حسش باحال بود.  Beauty_cida_salon. پیجشونه

2731

بهترین سالن تخصصی رنگ مو عسل لیاقت کارشون عالیههه

محدوده شرق خیابان رشید ساختمان موج طلایی طبقه ۳واحد۳

شماره میزارم برا کسانی که به زیبایی رنگ مو وصورت اهمیت میدن

پریسا ۰۹۱۲۱۴۹۵۸۳۱

عسل ۰۹۱۹۹۰۱۵۷۱۴

سالن زیبایی عسل لیاقت عالی بودن. البته من برای کراتین و مژه رفتم پیششون خوب بود ولی بقیه چیزا رو هم داشتن فکر کنم.ناخن دیدم کارشون قشنگ بود اما اسم ناخنکارش یادم نیست چشماش روشن بود پوستش برنز یادمه.  مدیریتش هم خوب بود خدایی

پذیرایی کردن اصن فکر میکردی رفتی خونه دوستت دورهمی آنقدر حسش باحال بود. ❤️❤️

منکه تمام فامیل ودوستام معرفی کردم اونام هم راضی بودن شمارشو براتون میزارم 

پریسا ۰۹۱۲۱۴۹۵۸۳۱

عسل ۰۹۱۹۹۰۱۵۷۱۴

رنگ مو امبره و سامبره انواع هایلایت های روسی و برزیلی  و روز دنیا    کراتین مو و احیا مو آسیب دیده  و بوتاکس مو.  اصلاح ابرو. رنگ ابرو.   براشینگ. سالن عسل لیاقت عالیه

۰۹۱۹۹۰۱۵۷۱۴