2733
2734

سلام بچه ها

من توی این هفته باید زایمان کنم وگرنه دکترم گفته سزارین میشی و منم هیچ جوره نمیخوام سزارین بشم. اگه راه کاری برای القای زایمان و شروع دردا دارید بگید لطفا . فعلا دارم پیاده روی میکنم پله بالا میرم خاکشیر میخورم
میخوام تخم شوید و گل گاو زبون بخورم یکم دو دلم کسی اینجا ازینا خورده؟؟

پیاده روی کن زیر نطر دکترت دمنوش  زعفران وگل گاوزبان بخور رحمت نرم میشه زایمانت راحت  پیاده روی کن دوش بگیر 

مشکلات پوستی داشتین لک  تیرگی . جوش وجای جوش  مشکلات رحمی در خدمتم.       Fateme1634@  آی دی تلگرام .    مکانی برای رسیدن به آنچه آرزویش را داشتید👱🏻‍♀منحصر به فرد😍کمتر پرداخت کن و بیشتر انتظار داشته باش💝🌺همه چیز برای زیبایی و طراوت شما مهیاست💝بفرمائید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا میگن عرق چهل گیاه باید بخوری. 

ولی دکترم گفت مرتب پیاده روی کن اگر میخای زایمان طبیعی کنی.

منم تازه رفتم‌تو ماه هفتم مثل تو دلم‌میخاد زایمانم طبیعی باشه. 

تو اینترنت سرچ‌کن ی ورزش هایی داره انجام بده هر روز ک لگنت اماده بشه

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)
2728

من بچم دنیا نمی اومد هر دو بچه از وقت زایمان گدشته بود درد نداشتم برا همین دکترم  دهانه رحمو تحریک میکرد هر روز بعد گفت برو خونه یک هفته زعفران بخور دردت اومد بیا هشت روز هرچی خوردم دردم نیومد تا رفتم بیمارستان گفت عالی رحمت نرم شده بستری شو امروز باید امپول فشار بزنم دیگه امپول زد ولیبدون درد زایمان کردم راحت 

مشکلات پوستی داشتین لک  تیرگی . جوش وجای جوش  مشکلات رحمی در خدمتم.       Fateme1634@  آی دی تلگرام .    مکانی برای رسیدن به آنچه آرزویش را داشتید👱🏻‍♀منحصر به فرد😍کمتر پرداخت کن و بیشتر انتظار داشته باش💝🌺همه چیز برای زیبایی و طراوت شما مهیاست💝بفرمائید...
2738

منم تاریخم‌۲۷ام امروز رحمو معاینه کرد و تحریک گفت ۲و۳سانتی باز شده خیلی دردم گرفت ولی خبری نیست دعاکنین منم زایمانم راحت باشه 

خدايا شكرت بابت اين همه نعمت و 👼🏻عشقي كه دادي 🙏مراقبمون باش 🤲🏻آمين
منم تاریخم‌۲۷ام امروز رحمو معاینه کرد و تحریک گفت ۲و۳سانتی باز شده خیلی دردم گرفت ولی خبری نیست دعاک ...

تحريك دهانه رحم براي بچه ضرر نداره؟

دقيقا چيكارتون كرد؟

تحريك دهانه رحم براي بچه ضرر نداره؟ دقيقا چيكارتون كرد؟

نه ضرری نداره که فقط یکم درد داره 

با انگشن معاینه داخلی کرد

خدايا شكرت بابت اين همه نعمت و 👼🏻عشقي كه دادي 🙏مراقبمون باش 🤲🏻آمين