2733
2734
عنوان

خانوما بیاین بازی حدس درباره نفر بعدی

| مشاهده متن کامل بحث + 177 بازدید | 45 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نفر بعدی عاشقه

اره عاشق شوهرم و بچه توی راهم😍

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  
2731
2740
نفر بعدی راه میره میگوزه 😂 ببخشیدا فان بود 😘

چرا همیشه این چیزای مسخره واسه من میوفته  دفعه قبلم یکی گفته بود نفر بعدی جیش داره به من افتاده بود   

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
اره عاشق شوهرم و بچه توی راهم😍

خخخخخ من چون خودم عاشقم به همه همینو میگم  

خوشبخت باشید همیشه  

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
خخخخخ من چون خودم عاشقم به همه همینو میگم     خوشبخت باشید همیشه    

مرسی گلم🌷

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  

بعدی با دست غذا میخوره

2706