2737
2734
عنوان

کیا ماشین لباسشویی الجی دارن+عکسش

| مشاهده متن کامل بحث + 1176 بازدید | 72 پست
نه چيزي روش نذاشتم عزيزم باشه اونو ميارم پايين تر اما چند باري كفشاي كتوني همسرمو انداختم اوايل ع ...

مال ماهم وقتی رو800 هس صدامیده که عادیه دیگه بایدبزاری رو400 تابه ماشین فشارنیاد

ردنشو دعاکن کارپیداکنم به دعات نیاز دارم
استارتر کنار اون پیچ بزرگه که دو ردیف نوشته داره،سمت راست مورد پنجم نوشت quick30 روی اون تنظیم کن نی ...

اها اون برا نیم ساعته؟بقیه گزینه هاش میدونی چیه

حس اون بچه ای رو دارم که فقط به خاطر اینکه صاحب توپه بازیش میدن...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جابجاش کردی؟احتمالا از تراز درامده ک تکون میخوره

ن جاش از اول همين بوده نميزونم چه مرگشه

از بندر گناوه خريدم بنظرتون امكان داره اصل نباشه؟

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
واي استارتر من خيلي نارااااحتم لباسشوييم الجي هست و شيش ماهي هست خريدم و استفاده ميكنم خيلي تازگيا ت ...

چهار تا پیچ پشتش داره که به خاطر جا به جایی میبندن باید اونا رو باز کنی

من دوسال استفاده کردم دیگه میخواستم بندازم بره نمایندگی زنگ زدیم گفت 

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
2731
مال ماهم وقتی رو800 هس صدامیده که عادیه دیگه بایدبزاری رو400 تابه ماشین فشارنیاد

حتما امتحان ميكنم اميدوارم خوب شه ممنوم دوست خوبم🌹

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
رو mix لباسارو تمیز میکنه رو ۳۰ quick ک اصلا نمیشوره 😐

منم همیشه mix میزنم اما خوب تایمش زیاده یه ساعت و ده دقیقه میشوره که خیلیه

2740
جاش تراز نیست. بگو شوهرت تنظیم کنه والا موتورش میسوزه

بازم چك ميكنم ممنون🥀

حتما امتحان ميكنم اميدوارم خوب شه ممنوم دوست خوبم🌹

اها اره راستی منم زنگ زدم نمایندگی گفت رو دور ۴۰۰ بذار که صدا نده ۸۰۰ زیاده منم ۴۰۰ گذاشتم از صدا افتاد

برامنم سواله. نمیشه کمتر از ۳۰ دقیقه؟

برا من كه كوييك١٥داره خوبم تميزشون ميكنه الجي هست

ن جاش از اول همين بوده نميزونم چه مرگشه از بندر گناوه خريدم بنظرتون امكان داره اصل نباشه؟

نه ربطی نداره.زنگ بزن ب نمایندگیش بیاد نگاه کنه.لباسشویی خواهرشوهرم خیلی میلرزید و صدا میداد بعد ک نمایندگیش اومد نگاه کرد دیده بودن لاستیک دورش پاره شده هرچی لنگه جوراب و شورت انداخته بوده رفته بوده طرف موتورش

بهشت آنجایی است که؛به جایِ نوشتن...آرام درِ گوشش بگویی؛تو تموم زندگیمی.  
من یه بار لباس زیاد ریختم اینجوری شد . شدیدا صدا میداد و تکون میخورد . 

از اون روزي كه صدا ميده نصفه بيشتر لباس نميريزم

2706