2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم اصلا اصلا اینکارو نکن

چون دستگاه موخوره گیر موقع کات کردن موخوره ها، ساقه مو رو خراش میده و باعث میشه دوباره موخوره بگیری

موخوره هات رو فقط و فقط با قیچی تیز مخصوص آرایشگری کوتاه کن.

علت بروز مو خوره خشکی بیش از حد ساقه مو هستش

بعد از کوتاه کردن مو خوره ها باید به ساقه موهات رسیدگی کنی تا آبرسانی و تقویت بشن که دوباره موخوره نگیری.

اگه خواستی بگو تا راهنماییت کنم

عزیزم اصلا اصلا اینکارو نکن چون دستگاه موخوره گیر موقع کات کردن موخوره ها، ساقه مو رو خراش میده و ب ...

منم خیلی موخوره میزنم...موهام تا کمرم بود بخاطر موخوره کوتاه کردم ولی الان یذره داره رشد میکنه باز موخوره زده...چیکار کنم برای ابرسانی؟راهنمایی میکنید 

وقتی برای کسی سنگ تموم میزاری منتظر باش تا با همون سنگ بزنه تو سرت...
2738
منم خیلی موخوره میزنم...موهام تا کمرم بود بخاطر موخوره کوتاه کردم ولی الان یذره داره رشد میکنه باز م ...

عزیزم

به این سوالاتم جواب بده تا بتونم راهنماییت کنم

شما موهات صافه؟ فرفریه؟ یا موج دار؟

از چه محصولاتی برای موهات استفاده میکنی؟ چه مارکی؟

کم کاری تیرویید نداری؟

اختلال هورمونی نداری؟

چقدر اهل اتو و براشینگ هستی؟

موهاتون رنگ و دکلره داره؟

استرس و فشار عصبی نداری؟

تغذیه و مصرف آب روزانه تون چطوره؟

ممنون میشم راهنمایی کنی

عزیزم به این سوالاتم جواب بده تا بتونم راهنماییت کنم

شما موهات صافه؟ فرفریه؟ یا موج دار؟

از چه محصولاتی برای موهات استفاده میکنی؟ چه مارکی؟

کم کاری تیرویید نداری؟

اختلال هورمونی نداری؟

چقدر اهل اتو و براشینگ هستی؟

موهاتون رنگ و دکلره داره؟

استرس و فشار عصبی نداری؟

تغذیه و مصرف آب روزانه تون چطوره؟

عزیزم به این سوالاتم جواب بده تا بتونم راهنماییت کنم شما موهات صافه؟ فرفریه؟ یا موج دار؟ از چه مح ...

موهام کاملا صاف و لخت بود ولی دوسه سال هی درگیر موخوره هستم یکم موج دارو زبر شده...تیروئیدو اختلال هورمونی ندارم رنگ مو تاحالا نزاشتم سشوار اصلااا استفاده نمیکنم بخاطر موخورم اتو موهم چن سالی هست نزدم...شامپو معمولا یا بچه میزنم یا زینک...کلا خیلی مراقبم فقط اب زیاد نمیخورم کلا نمیتونم زیاد بخورم

وقتی برای کسی سنگ تموم میزاری منتظر باش تا با همون سنگ بزنه تو سرت...
عزیزم به این سوالاتم جواب بده تا بتونم راهنماییت کنم شما موهات صافه؟ فرفریه؟ یا موج دار؟ از چه مح ...

موهام صافه

دکلره کردم رنگ هم میکنم

مشکل تیروئید ندارم

مشکل هورمونی دارم

استرسم هم زیاده

تغذیم مناسبه آب هم روزی ۷ یا ۸ لیوانو میخورم

موهام کاملا صاف و لخت بود ولی دوسه سال هی درگیر موخوره هستم یکم موج دارو زبر شده...تیروئیدو اختلال ه ...

عزیزم

من توی این تاپیک که لینکش رو میذارم، به طور خلاصه تمام اصول مهم مراقبت از مو رو تایپ کردم

صفحه دوم تاپیک هستش

برو و با دقت مطالعه کن.

اگه بازم سوالی داشتی میتونی ازم بپرسی

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3350078/بچه-ها-چی-به-موهاتون-میزنین?postId=107892814

دایل اصلی موهره خشک شدن زیاد مو هست دائم با روغن یا وازلین موهاتو چرب کن خصوصا ساقه و پایین موهاتو

عزیزم

وازلین برای ساقه مو اصلا مناسب نیست.

ولی روغن نارگیل اصل و روغن آرگان اصل عالیه

2706