2733
2734
من تنها فاکتور خونیم که مشکل داشتapca یا همون کراس مچ بود.بقیه فاکتورهام بدون مشکل بود.ولی سقط مکرری ...

ممکنه به من بگید شما چندتا سقط داشتی؟ آیا سرم هم تزریق کردید؟

راستش من سه بار سقط داشتم و الان دکترم برام پردنی، آسپرین، لووتیروکسین و متفورمین تجویز کرده.

مشکلم هم ایمنی دیواره رحم است که بالاست.

ممکنه به من بگید شما چندتا سقط داشتی؟ آیا سرم هم تزریق کردید؟ راستش من سه بار سقط داشتم و الان دکتر ...

سلام دوست عزیز اگه ب سایت سرزدی بیا کمک من کن🥺 

شما فقط پردنیزلون خوردی یا سرم هم زدی؟؟؟

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوست عزیز اگه ب سایت سرزدی بیا کمک من کن🥺  شما فقط پردنیزلون خوردی یا سرم هم زدی؟؟؟

سلام عزیزم. بارداری آخرم که خدا رو شکر دخترم سلامت به دنیا امد، فقط سرم اینترالیپید تزریق کردم و دیگه پردنی نداشتم. از روزی که بیبی چکم مثبت شد یعنی هفته ۴ بارداری هر دو هفته یه بار زدم تا هفته ۱۲. (۵ بار تزریق کردم)

البته هفته ۱۲ کرونا داشتم و یک هفته بعدش یعنی، هفته ۱۳ آخرین سرم رو تزریق کردم.

سرم هام هم هر دفعه اینطوری بود که ۸ میلی لیتر از اینترالیپید ۲۰ درصد رو میریختند توی یه سرم نمکی ۲۵۰ میلی لیتر و به مدت ۱ ساعت تزریق میکردند البته من گاهی سرعت سرم رو زیاد میکردم که زودتر تموم شه.

سلام عزیزم. بارداری آخرم که خدا رو شکر دخترم سلامت به دنیا امد، فقط سرم اینترالیپید تزریق کردم و دیگ ...

ممنونم بابت توضیحات کاملت ...ان شاءالله خداسلامتی و برکت بهتون بده و خیروخوشبختی دخترنازتون راهم ببینید ...برای منم دعاکن ...امروز روز ده انتقالمه و منتظرم که ببینم باردارشدم یا نه ...اگه باردارباشم به محض بارداری باید سرم ای وی ای جی بزنم ...

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
2731