2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من آسپیرین و آنوکساپارین استفاده میکنم. هر شب تا آخر بارداری

عزیزم کدوم فاکتور خونیت بالا بود ک انکسو میزنی

قیمتش چنده ازاد

استقلال جونمه ...ابی رنگه خونمه...
2728

چرا من سر پسرم تمام نه ماه بارداری اسپرین ،هپارین. و پرد نیزولون استفاده کردم.سوالتون چیه؟اگر نگران سلامت بچتون هستید باید بگم پسر من صحیح و سالم به دنیا اومد خدا رو شکر

به دل خود مراجعه کنید و نسبت به تمام کسانی که در گذشته از دست آنها ناراحت شده اید احساس محبت نمایید. هر جا ناراحت شدید اقدام به بخشش و عفو نمایید. عفو و گذشت پایه بیداری معنوی است.
عزیزم کدوم فاکتور خونیت بالا بود ک انکسو میزنی قیمتش چنده ازاد

والا یادم نیست چون دو سال پیش بعد از سقط مکرر آزمایش دادم دکترم گفت هر وقت باردار شدی باید آنوکسا بزنی. آزادش۱۹ تومن من با دفترچه ۳۰ تا رو میخرم ۱۵۰

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
چرا من سر پسرم تمام نه ماه بارداری اسپرین ،هپارین. و پرد نیزولون استفاده کردم.سوالتون چیه؟اگر نگران ...

خواستم بدونم کدوم فاکتورهای خونتون بالا بود ک براتون این داروها تجویز شد

2740
خواستم بدونم کدوم فاکتورهای خونتون بالا بود ک براتون این داروها تجویز شد

من تنها فاکتور خونیم که مشکل داشتapca یا همون کراس مچ بود.بقیه فاکتورهام بدون مشکل بود.ولی سقط مکرری بودم و جنینها بعد از تشکیل قلب یکدفعه بدون هیچ علایمی رشدشون متوقف میشد

به دل خود مراجعه کنید و نسبت به تمام کسانی که در گذشته از دست آنها ناراحت شده اید احساس محبت نمایید. هر جا ناراحت شدید اقدام به بخشش و عفو نمایید. عفو و گذشت پایه بیداری معنوی است.
من تنها فاکتور خونیم که مشکل داشتapca یا همون کراس مچ بود.بقیه فاکتورهام بدون مشکل بود.ولی سقط مکرری ...

اها 

خداروشکر ک بچتون سالمه

پس پردنیزول هیچ اثری نداشت رو جنین اخه میگن لب شکری میکنه

ببخشید ی سوال دیگ پردنی و اسپرین و تا کی ادامه دادین

پردنیزولون در دوزهای بالا تاثیر بد داره.من روزی یدونه قرص 5 میل استفاده میکردم.تمام داروهام رو تا پایان بارداری استفاده کردم.ولی دوستام که مشکل سقط مکرر بودن،پرد نیزولونشون رو تا ماه 4 و 5 باردای استفاده کردن

اها  خداروشکر ک بچتون سالمه پس پردنیزول هیچ اثری نداشت رو جنین اخه میگن لب شکری میکنه ببخشید ...

پردنیزولون در دوزهای بالا تاثیر بد داره.من روزی یدونه قرص 5 میل استفاده میکردم.تمام داروهام (یعنی اسپرین ،هپارین و پردنیزولون) رو تا پایان بارداری استفاده کردم.ولی دوستام که مشکل سقط مکرر بودن،پرد نیزولونشون رو تا ماه 4 و 5 باردای استفاده کردن

پردنیزولون در دوزهای بالا تاثیر بد داره.من روزی یدونه قرص 5 میل استفاده میکردم.تمام داروهام (یعنی اس ...

خیلی ممنون عزیزم ازراهنماییت خدا خیرت بده

خیلی ممنون عزیزم ازراهنماییت خدا خیرت بده

خواهش میکنم خانومی.انشالا که شما هم به زودی نی نی کوچولوتون رو به سلامت بغل کنید

چرا من سر پسرم تمام نه ماه بارداری اسپرین ،هپارین. و پرد نیزولون استفاده کردم.سوالتون چیه؟اگر نگران ...

سلام شیما جون، ممکنه به من کمک کنید؟

شما آسپرین و پردنیزولون رو با هم میخوردید؟ یعنی هر روز؟ مشکلی نداشتید؟

آخه خوندم که مصرف این دوتا با هم تداخل داره.

چندتا پردنی در روز میخوردید؟