2733
2739
عنوان

من سینگلمااااااااااااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 29497 بازدید | 2558 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
چاخلص شما/

چیپس؟؟؟

به کلکسیون لباست افتخار نکن...کلکسیون کتابات رو نشونم بده...دنیا فقط برای کسانی پوچ و خالی از امید است که نمی‌دانند چگونه نیروی عشق را به‌ انسان ها بدهند و به آن‌ها زندگی و زیبایی دوباره ببخشد...باشد که خداوند مرا از همراهی شکاکان و بد دلان بی نیاز سازد.میتونید حرفاتون رو به صورت ناشناس توی این لینک بهم بزنین   https://www.goftino.com/c/JtRmeU
😍پیشنهادمیدم همیییین الان مولگه رو سرچ کن 👍🏼بعدبیانظرتوبگو

فیلم بسیار خوبی بود ولی بکش بکشش بسیار زیاد بود...

به کلکسیون لباست افتخار نکن...کلکسیون کتابات رو نشونم بده...دنیا فقط برای کسانی پوچ و خالی از امید است که نمی‌دانند چگونه نیروی عشق را به‌ انسان ها بدهند و به آن‌ها زندگی و زیبایی دوباره ببخشد...باشد که خداوند مرا از همراهی شکاکان و بد دلان بی نیاز سازد.میتونید حرفاتون رو به صورت ناشناس توی این لینک بهم بزنین   https://www.goftino.com/c/JtRmeU
جلو بی منطقی نباید سکوت کرد☺ الان لغو کاربریم میکنه😂

برو بدبخت خاله زنک 

به قول اون پسره اسمش چی بود 

اها محمد عبدامالکی تو امضاش گذاشته بود 

من خاله زنکم بی بندوبارم اومدم نی نی سایت 

الان توام همینطوری هستی 

سکوت کردم غرورم نشکنه ✋                               غرورم نشکست اما دلم نابود شد 💔💘
2738
بی منطق بی منطقه دیگه.اتفاقا جلوش باید سکوت کرد

نمیدونم چرا بعضی از دخترا عقده ی اینو دارن 

با پسرای سایت چت کنن حالا هر بحثی هم که باشه نمیدونم شاید پسر ندیده ان که تا حالا تو کفش موندن😆

ولی وقتی خواستی چیزی بگی اول حرف دهنتو مزه مزه کن بعد بده بیرون 

یه وقت واست مشکل ساز نشه 

سکوت کردم غرورم نشکنه ✋                               غرورم نشکست اما دلم نابود شد 💔💘

تاپیکت خوب بود برات چون چند مورد پیدا کردی😃اینجاست که میگن کیو انتخاب کنم  کدومو جواب کنم😂😂😂😂

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
نمیدونم چرا بعضی از دخترا عقده ی اینو دارن  با پسرای سایت چت کنن حالا هر بحثی هم که باشه نمیدو ...

یکم شعورم چاشنی حرفات کنی بد نیست

این جا را خراش بده ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ تا امضامو ببینی🙂

واییی چقدر پسر زیاد شده تو سایت فکر کنم کم کم خانما رو بیرون کنن.😂😂😂

اقایون بهتون بر نخوره اخه من تو این تاپیک دیدم چقدر اقایون هستند اینجا .قبلا تعداد اندک بود .تعجب کردم

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
نمیدونم چرا بعضی از دخترا عقده ی اینو دارن  با پسرای سایت چت کنن حالا هر بحثی هم که باشه نمیدو ...

عزیزم این پسری که میگی یکی از دوستای منه خارج از اینجا هم باهاش درارتباطم.دوما شما هرچیزی رو به خودت نگیر.سوما ترجیح میدم قبول کنم اون پسر خیلی تو زندگی من تاثیر داره.برخلاف شماهایی که با گرده افشانی تولید مثل میکنید و خارج از منزل با هیچ مردی همکلام نمیشید واگر زبونم لال با ی مرد روبه رو بشید با زبان اشاره باهاش صحبت میکنید!!!

بِسمِ رَبِّ چشمهایَش
2706