2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از چه نظر میگی؟من تو مسائل مالی نظر میدم ولی زیاد خودمو درگیر نمیکنم بقیه مسائل هم تقریبا با منه
آدم ها برای هم سنگ تمام می گذارند.

اما نه وقتی که در میانشان هستی، نه...

آن جا که در میان خاک خوابیدی؛

«سنگ تمام» را می گذارند و می روند ...!
گفتم که تو کارای مالیش زیاد دخالت نمیکنم یه مدت همش درگیرش بودم دیدم اعصابشو ندارم ولش کردم

hosnabanooآنلاین پست ها : 445عضویت:1392/11/21 1393/4/16 - 11:44 عصر [گزارش پست نامناسب] [لینک مستقیم] [ارسال ایمیل] یکی از مصیبتهای من راضی کردن شوشو برای بیرون رفتن پارک با دوستانم شوهرمن هم همینطوره ولی اگه بفهمه با دوستان باشه اول نفر میادولی با ما و بچه ها دوست نداره بیاد
خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم. . .
ماهیانه نه،مثلا تو وام گرفتن معاملات و ..... آخه کارش آزاده

2706