2752
2734
باشه😢😢😢 فردا صب چیکار کنم قبلش قطره بدم یا ن😢😢

فرداواکسن داره اگه داره نیم ساعت قبلش ۱۱قطره استامنیفون بهش بده دوبرابروزنش اگه تب شدید داشت هر۴ساعت وگرنه هر۶ساعت بهش قطره بده، قطره  بهتره چون میتونی طبق وزنش درست بدی

تولد۲سالگی گل دخترم حانیه سادات 🎂🎂🎂خداوندابچه هاموبه تومی سپرم🤲من میتونم💪باتوکل بخداازپس غول اضافه وزن بربیام😃هدف۷۰                 ۱۶بهمن۹۴۴۵۰😢۲۴بهمن۹۲۹۵۰😊هدف اول۹۰🔓۸اسفندرسیدم😃۱۵اسفند۸۹۹۰۰☺۲۲اسفند۸۹۳۵۰🙂۲۹اسفند۸۸۷۰۰😃هدف دوم۸۵🔒هدف سوم۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒هدف اخر۷۰🔒ان شاءالله اخرتابستان میرم روی ترازو،۷۰رونشون میده🤩🤩🤩🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فرداواکسن داره اگه داره نیم ساعت قبلش ۱۱قطره استامنیفون بهش بده دوبرابروزنش اگه تب شدید داشت هر۴ساعت ...

اره فردا صب داره 

باشه عزیزم مرسی از وجودتون..واسم دعا کنین خییییییبی زیاد..

جونمممم پسرتون کیک دوست داره😍💋 ماکروفر داری؟ یا چیزی تو ماکروفر بپزی مشکلی با دادنش به بچه نداری؟ ...

نه عزیزم من توستردارم وهمیشه کیک خامه ای میپزم براش که خیلی زمان بره 

اگه دستورشماراحته لطف کنی بفرستی برام🥰🥰

2731
حتما انرژی شوخالی کنه من دخترمومیفرستم کونگ فوازبس دستاشو مشت میکنه وگاردمیگیره

نمی دونم خیلی وول وول می خوره، چه کار خوبی کردین که کونگفو فرستادین ، هم یه ورزشه هم انرژیش تخلیه میشه😊

عزیزم دخترمن افتضاح بودلپاش پیشونی گردن،حتی سرش هم جوش زده بودداروهرچی دادم موقتی بود ولی الان که دو ...

وای چقدر اعصاب ادم بهم میریزه این فسقلیا یه چیزیشون میشه. این دوتا لپاش جوش زده و زیر گردنش، ولی شماها گفتین نرماله دیگه سعی میکنم که ناراحتش نشم

من میریرم تو فلاکس تا صبح داع داع میمونه.چون اصلا اگه سرد بهش بدی بچه دل درد دل پیچه میگیره

منم فلاکس گذاشتم دم دست، ولی اصلا گرم نگه نداشت، وای من چند دفعه شیر دمای اتاق دادم🙈 باید هم دمای پوست بدن باشه؟

عذا

مرسی عزیزم💋🥰💋 نه کارا که تقسیمه. خدایی خیلی کمک احوالمه گاهی یه چیزی میگه میشه گاو ده من شیر ده ...

خوب کردی حرف زدی، می خواستم فقط بگم ما هم همین جوری هستیم، دیگه مجبوریم تقسیم کنیم، بعد نمی دونم چرا از وقتی بچه دار شدیم انقدر واکنش تند به من نشون میده، بهم حس عذاب وجدان دست میده که مادر خوبی نیستم، حالا ۲۴ ساعت وقتم داره صرف بچه میشه ها☹️

برا من که هم لپش هم دست و سینه س جوش زد. هم مامانای اینجا گفتن عادیه هم چک اپ رفتم گفتن عادیه .گوی ...

اره همه گفتن عادیه، منم خیالم راحت شد، این دوتا لپاشه، جوشا هم مثل اکنه هست نه جوش عرق سوز شدن، حالا وقت چک اپش فکر کنم دو سه هفته دیگه است. ببینم اگه خیلی بد شد یا ملتهب شد یه کاری کنم، یعنی اگه شیر خودمو میدم نباید شیر گاو یا کره و پنیر بخورم؟

وای دقیقاااا مانی نازم بشه دوماه دیگه دل و روده نمیذاره برات😁 من که سینه هامو اب لمبو کرده با لگد ...

🤣🤣🤣

پس گیلدا خانم هم همین طوریه😁❤️❤️❤️

منکه تا دستکشش در میاد انگار فیلم وحشتناک میشه، چنگولای تیز ، وقت نشده ناخنشو کوتاه کنم، وقتی خوابه از خواب میپره، موقع بیداری هم مهلت نمیده🙄 خودشو چنگ میزنه، دیگه این وروجکا هر روز یه داستان دارن😁

اره بخدا😀😀 خداروشکر گلم پسرمم خوبه... گا دخترت خوبه ..اره واقعا  سخت بچه داری

فدات شم مرسی دخترمم خوبه😍😍😍

دخترم برای دیدنت لحظه شماری میکنیم😍خدایا خودت نگهدار تو💕باش😍دخترنازم خوش اومدی به زندگیمون😍
سلام❤️❤️ به یادت هستم کلی واقعا یاد لگداشون بخیر، البته همون لگدا هنوزم هست ولی قوی تر، ولی واقعا س ...

مرسی عزیزم که بیادم  بودی منم تک تکتون رو تو دلم یاد میکنم اما انقد با دخترم مشغولم اصلا وقت نمیشه بیام باهاتون بحرفم

اره واقعا منم انقد دلم میسوزه 

دل درد داشتنی میمیرم از غصه وقتی چشای کوچولوشو میبینم پر درده

دخترم برای دیدنت لحظه شماری میکنیم😍خدایا خودت نگهدار تو💕باش😍دخترنازم خوش اومدی به زندگیمون😍
ایجونمممم بیادت بودیم😘😘 چخبرا. نی نی آرومه؟ اوضاع تحت کنترله؟ زخمت در چه حاله

فدات شم ممنون گلم

زخمم تازه بعد دوهفته داره بهتر میشه به زور شیاف دوام اوردم

نینیم دل درد داره کلی گریه میکنه دلم کبابه ناسی جدن😢😢😢😢

فردا میخام ببرمش دکتر

کولیکید میدم زیاد فایده نداره

2706