2733
2739
خب بنظرت خوبه یا سزارین و قبول کنم

نمیدونم والا منو ک سز نکردن هر کار کردم 

اگر تنها، یک لبخند در خود داری آن‌ را به کسی‌ بده که دوستش‌ داری‌ و برات با اهمیتِ زندگی‌ کوتاه‌تر از اینه که صرفِ انسان‌هایی‌ بشه که بهشون اصلاً علاقه نداری‌ ایشالا لبخندات پایدار باشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم برا من از ۳۳تو سونو گفت خیلی سرش پایینه ۳۶دو‌سانت رحمم باز    استراحت کردم.  ...

من کل ۹ماهو سرکارم تقریبا همش درحال راه رفتن خدا کنه ب ۴۰هفته نکشه ☺

اگر تنها، یک لبخند در خود داری آن‌ را به کسی‌ بده که دوستش‌ داری‌ و برات با اهمیتِ زندگی‌ کوتاه‌تر از اینه که صرفِ انسان‌هایی‌ بشه که بهشون اصلاً علاقه نداری‌ ایشالا لبخندات پایدار باشه 
2731
بعد ۴ شبه بیدار میشه حداکثر ۴ ساعت بیدار میمونه هرکاریم میکنم نمیخوابه. هی میذارم رو پام چشاشو میبن ...

اره سویل جان همش طبیعی نی نی هابیشترشون همین جورین من وقتی دخترمو سرجاش میخوابونم چشاش اندازهی نعلبکی بازمیشه دوباره بغل میزارم توجاش دوباره بیدار😭😭😭

خواب بعد زایمان خیلی کیف میده کنار نی نی خوابت میبره واااای منم میخام😍😍😍😍😍

ان شاءالله این روزا بگذره خانم گلی بدنیا بیادکنار مامان بخوابه بعدگریه مامان خمارخواب بیداربشه دیگه نزاره مامان بخوابه😁😁😁راستی اسم فرشته کوچولوروچی گذاشتی عزیزم😊

خوش به حالتون دخترمن اصلاشیرخشک وپستونک نمیخوره روزا مشکل ندارم هرچه قدرخواست شیرمو میدم ولی شبا خست ...

اخی عزیزم صبر کنی راه میوفتی برات از سختیش کم میشه😇

خدایا شکرت بخاطر همه چی.....😇🤗😊
2740
خواب بعد زایمان خیلی کیف میده کنار نی نی خوابت میبره واااای منم میخام😍😍😍😍😍

من بعد زایمانهام از خوشحالی بیخوابی میگیرم تا چندروز و چند شب نمیخوابم😂جدی ها

گروه آبی 🍃🍃🍃🍃وزن شروع :65300🍃🍃🍃🍃وزن هدف: 58🍂🍂🍂وزن الان63200
اشکال نداره،قبلنا بهداشت ۱۵ روزگی به بچه میداد،حالا ۵ روزگی میده

راست میگی پس خیلی دیر نشده.خداروشکرررر

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏

خانوما دخترمن ۲۲روزشه شباحتمااااباید سینموبخوره تاخوابش ببره چون معمولااخرشبابیدارمیشه دوساعتی بیداره.وقتاییم که بیداره همش دوس داره سینه بخوره همش دنبال سینه میگرده کل یکی دوساعتشو.من دوس ندارم عادت کنه باسینه خوابش ببره چکارکنم؟؟؟؟

پسرم از دیروز شیرش  رو کامل نمیخوره گریه میکنه،تند تند بیدار میشه،به هیچ کاری نمیرسم،طفلک بچه ه ...

ای جان عزیزم مرضیه جون شکمش دردنمیکنه راحت پی پی میکنه نکنه سردیش شده درکت میکنم فقط خداروشکرمیکنم پسرم مدرسه اش تموم شد ازتکالیف وامتحانتش راحت شدم ولی کلاس زبان میره پسرکوچیکم که ازاشتهاافتاده بدقلقی میکنه ولی بازم باهاش راه میام😭

من چیکار کنم کدومو انتخاب کنم. بچه سرش نیومده تو لگن اخه .

عزیزم انتخاب خودته ولی خب نیومدن بچه تو لگن اصلا دلیلی نیست برا سزارین

شما هنوز وقت داری برا طبیعی حتی تا41هفته ات هم. تموم بشه وقت داری 

بعد خیلی از بچه ها توی روند زایمان میان تو لگن نمیشه که هی یه نگاه کنه دکتر و بگه تو دردت نمیگیره این چه حرفیه

گروه آبی 🍃🍃🍃🍃وزن شروع :65300🍃🍃🍃🍃وزن هدف: 58🍂🍂🍂وزن الان63200