2733
2739

تقریبا 20 روز پیش هم دخترم هم خودم سرما خوردیم الانم چندروزیه شوهرم سرما خورده دخترمم یه هفتست آب دماغش آویزونه و از امروز صبح احساس میکنم خودمم گلوم چرک کرده از داروهای شوهرم استفاده میکنم تا بدتر نشم.

شوهرم از اول تابستون روزی چند بار آب لیمو ترش تازه رو میریزه تو آب میخوره ولی بازم سرمای شدیدی خورده.خودمم چند روز بود جوشونده پونه میخوردم و به دخترمم میدادم.

به دخترم شربت ایمیونس میدم 15 ماهشه دوست ندارم مدام سرما بخوریم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

یکی از عناصری که باعث بالا رفتن ایمنی بدن میشه روی هست پس تا میتونید غذاهای حاوی روی استفاده کنید بادام و فندق عالین البته چون روی باعث یبوست میشه اگر مشکل یبوست دارید باید در کنار منابع روی ملین هم بخورید 

خودت و شوهرت چای دارچین زیاد بخورین. عسل زنجبیل لیموحلقه شده تازه بزار یه هفته بمونه بعد بخور توشیشه دربسته. روزی یه قاشق چایخوری.

شلغمم زیاد بخورین به بچه هم بده

بخور شلغم و حلقه کردن پیاز برای خونتون.

نی نی هم نعنا یا پونه دم کن بده بخوره. 

عسل معجزه می کنه عسل رو تو برنامه غذاییت همیشه داشته باش من یه پاییز و زمستون عسل خوردم مداووم .هیچ ...

عسل تو خونمون همیشه هست

پارسال لیمو تازه رو برگه برگه بریدم چیدم تو شیشه روش عسل ریختم بعد دو هفته میخوردم اما بازم سرما خوردم

2706