2737
2734

دارم ميميرم يه درد عجيبى ميپيچه تو معده ام بعد ميزنه به كمرم خواهشا اگه راه حلى بلديد بگيد يه كارى كنم آروم شه عصر وقت متخصص دارم

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
باردار هستی یا نه؟

نه

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منمممم دقیقققققا همین مشکلو دارم درد سر معدم میزنه بهدکمرم به من گف که مشکل رفلاکس معده اس .... هنوزم شبا از درد بیدارم میکنه توروخدا رفتی دکتر بمنم بگو چی گف و اینا راسی کجای دلت درد میگیره

عرق نعنا

نداريم

ضعف هم دارم ميترسم بدترم كنه

2738
منمممم دقیقققققا همین مشکلو دارم درد سر معدم میزنه بهدکمرم به من گف که مشکل رفلاکس معده اس .... هنوز ...

واى يا حسين خيلى وحشتناكه دارم ميميرم قشنگ 

واسه منم دقيقا سر معدمه آره حتما بهت ميگم

2706