2737
2734
بابامو 19 سال ندارمش برا مامانم گاهی دلم میسوزه  اما عقد داداشم رفتم ولی موقع عقد همه رو شوکه ...

مثل خودشون بودن که هنر بود

جبران بدی با خوبی هنره

تو حتی میتونی کارهای بدتری بکنی که خیلیییی ناراحت تر بشن

ولی آخرش چی... تا کی... چرا

اگه از زندگیت راضی هستی که با خدا معامله کن... بگو در عوض زندگی خوبی که بهم دادی منم میبخشم

اگرهم زندگی بد هست.... که خانواده ت حق داشتنمخالف باشن

ببخش و برکتش رو تو زندگیت ببین

از صمیممممممم قلببببببب بببخششششششششش

منم پدرم فوت شدده شرایط ادم توزندگی قابل توضیحح ننیس ولی ببخش مادرتو پدرم که نداشتی زحمت کشیده برات ...

بله حرفت درسته اما خیلی اذیتم کردن، منم به شدت کینه ایم

اما مامانم 5 سال پیش مجدد ازدواج با یه آقایی من دوست نداشتم برم اما مادرشوهرم دقیقه 90 راضیم کرد رفتم محضر. هیچکس باورش نمیشد

بلاخره نذاشتم مث من دلش بشکنه

♥️به حکمتش دل بسپار♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثل خودشون بودن که هنر بود جبران بدی با خوبی هنره تو حتی میتونی کارهای بدتری بکنی که خیلیییی ناراح ...

اوکی، سعیمو میکنم اما منم تک دختر بودم دوست داشتم بهترین مراسمو داشته باشم

زندگیم که خداروشکر عالیه، دوتا بچه سالمم خداروشکر دارم

شاید باورت نشه حصرت زندگیمو میخورن همه

♥️به حکمتش دل بسپار♥️
2731
اوکی، سعیمو میکنم اما منم تک دختر بودم دوست داشتم بهترین مراسمو داشته باشم زندگیم که خداروشکر عا ...

خب پس... خداروشکر کن... و به شکرانه این نعمت طوری ببخششون که حتی اگه خودشون هم یه روز بخوان بیاد بیارن... تو بگی... بیخیال..گذشته مال گذشته س... شمام که بد منو نمیخواستید فکر میکردید. دارم اشتباه میکنم... هر چند بهم بد گذشت ولی بخشیدم

2740
آره عزیزم درسته الان داغونم و بهش وابسته بودم ولی قطعا به صلاحم بوده که این ازدواج صورت نگیره باورت ...

كار خوبي كردي 

شايد يكي قراره بياد تو زندگيت ك روزي هزار بار بگي خدايا شكرت ك قبلا نشد

ميشه برا خوشبختيم يه صلوات بفرستين؟لايك نكنيد 😑با تشكر❤️😍