2733
2739

پشیمون نشدید؟ 

موهاش چند وقته بلند شد؟ 

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞

مراسم. ومهمونیهارو عروسیا رو چه می کردید؟ 

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حالا چرا میخوای کچل کنی؟ریزش مو داری؟

خیلی شدید وغیر عادی😢

تیغ نزدم اما ماشین کردم ولی مدل دار

توی اون مدت اذیت نشدی؟ 

موهات جقدر زمان برد تا تونستی ببندیش؟ 

و خواهش میکنم بوو تو ریزش موت اثری داشته یعنی ریزش موهات بهترشده؟ 

من دوستم ماشین کرد موهاش و.منتها همش شال سرش بود.تا اندازه موی مردونه که شد دیگه پیش ما بدون روسری ب ...

عزیزم تو تقویت موهاش هم موثر بود. 

2738
توی اون مدت اذیت نشدی؟  موهات جقدر زمان برد تا تونستی ببندیش؟  و خواهش میکنم بوو تو ریزش ...

من بخاطر ریزش کوتاه کردم عزیزم اره کاملا قطع شد ریزش موهام هنوز کوتاهه چون اردیبهشت ماه با ماشین زدمش😂اما از حالت کچلی خییییییلی زود دراومد

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!
خیلی شدید وغیر عادی😢

خوب چرا درمان نمیکنی.خواهرم‌موهاش ریزش داشت.خواست کچل کنه من نذاشتم.گفتم برو دکتر.رفت گفت کمبود زینک و آهن و... داره دارو داده بهش.ریزش مو علت داره.مو یک سری ویتامین ها لازم داره

یک صلوات میفرستی؟
من بخاطر ریزش کوتاه کردم عزیزم اره کاملا قطع شد ریزش موهام هنوز کوتاهه چون اردیبهشت ماه با ماشین زدم ...

عزیزم با جه شماره ای زدی الان بلندیش در حد مردونه ست یا بیشتر؟ 

2706