2733
2734
عنوان

هفته ٨ خونريزي

| مشاهده متن کامل بحث + 379 بازدید | 32 پست
انگار هر دوش بود

اول استرس رو از خودت دور کن عزیزم یه وقتایی بعد از رابطه پیش میاد.برو دکتر خیالت راحت شه

وزن شروع۱۱۱❤ وزن فعلی ۹۹😍قد ۱۵۷ ❤وزن هدف ۶۵❤به یاری خدا من هدفم میرسم ❤تارخ شروع ۹۸/۹/۱۷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نزدیکی کردی قبلش

آره متاسفانه.... ولي اصلا اسمش نزديكي نبود.... فقط به صورت خارجي بود و دخول آنچنان اصلا نبود يعني من هيچ فشاري نداشتم.... بعد يك ماه بخاط همسرم بود بيشتر😔😔😔

آره متاسفانه.... ولي اصلا اسمش نزديكي نبود.... فقط به صورت خارجي بود و دخول آنچنان اصلا نبود يعني من ...

نزدیکی نکن من الان ۶ ماه نزدیکی ندارم باید سوهرت تحمل کنه  از من بشنوه تا ماه اخر نزدیکی نکن دکتر میگه جیزی نمیشه ولی واقعا میشه بعصی جنینها مقاوم نیستن 

2731
2740
شوهرم بيدار شد اول هول شد ولي تا ديد هيچيم نيست و درد ندارم دوباره خابيد... ساعت ٥ بايد بره سر كار&n ...

عزيزم متم دقيقا هفته هشت خونريزيم شروع شد تا اوله ماهه چهار.استراحت مطلق و سوزن و شياف تا اخر حاملگي داشتم،خون روشن ميومد تيره ميومد لخته ميومد همه مدلي

عزيزم متم دقيقا هفته هشت خونريزيم شروع شد تا اوله ماهه چهار.استراحت مطلق و سوزن و شياف تا اخر حاملگي ...

ای واااای ... خیلی سخته که.... من یه بچه مدرسه ای دارم ، خودم پایان نامه دارم.... برام دعا کنید اینجوری خیلی سخته😔😔😔

2706