2733
2734
عنوان

درآمدتون چقدره و چگونه میگذرین ماکه تا آخره ماهو وسط ماه جررررر میخویم

| مشاهده متن کامل بحث + 80669 بازدید | 1132 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم چجوری حساب کردی ؟ یعنی روزی دو تا دونه پوشک ؟ یه دونه پوشک؟ ماهیی یه بسته که خیلی کمه ، هر نه ...

بله اگه دیر دیر عوضم کنی ماهی سه بسته میبره

ولی دختر من زود پاهاش میسوزه زود زود عوض میکنم و شبا هم بازه ماهی پنچ بسته میخریممممممممم

خداااجونم مرسی که هستی 😍😍😍😍😍
فقط گوش پاکن 30 تومن شد باورت میشع سه نوار خیلی معمولی تافته 11500 بود نخم سوت کشید

بله گلم‌چرا باور نکنم ! قیمتا بیش از حد تصور سر به فلک کشیدن 

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...
کاش درآمد شوهر من هزار تومن می بود،ولی الان باهم خوب میبودیم،من حاضر بودم از شش صبح تا دوازده شب برم ...

عزیزم من از چند نفر شنیدم که با همسرشون بحث واینا داشتن همسرشون دلخور شده با نیت خالص رفتن غسل اویس قرنی رو انجام دادن معجزه شده براشون... شما هم یه غسل اویس قرنی انجام بده انشاءالله کدورت همسرت هم برطرف شه 

بچه ها اونايي كه قسطاشون زياد نيست و دآمدشون ببالاي 5 تومنه

همه پول و ميخورن و قبض ميدن؟

بعد خوب اونايي كه ميگن سخته و اذيتيم صرفه جويي نميكنيد؟

بچه دارا فرق داره ها بچه خرجش زيادهههههههههه

اوناي كه ميگن خورد و خوراكمون 3 4 تومنه منظورمه 

منم مخالف غذاي بد و غير مفيدم ها

نميگم بد بخوره ادم

خوب بخوره اما اگر شرايطش سخته يه كم با تدبير و اقتصادي باشه

گلم نیازی نمیبینم ک بخوام دروغ بگم.  دوستمون پرسیدن مگه با دو و نیم میشه؟! منم جوابشونو دادم ...

الهی بمیرم، پس چی میخورید؟ میشه بمنم بگی؟ خیلی دوس دارم صرفه جویی کنم. متاسفانه نمیتونم. اابته فکر کنم خونه مادرتون زیاد میرید مهمونیو اینا؟

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
بچه ها اونايي كه قسطاشون زياد نيست و دآمدشون ببالاي 5 تومنه  همه پول و ميخورن و قبض ميدن؟ &nb ...

بخدا ما تو ماه یبار رستوران نمیریم، یه تفریح هزینه بر نمیریم، اما ماهی۲ تومن خرج خونمونه، ۱ تومنم تو ماه خرج دخترم. این ۳ تومن فقط خرج خوردو خوراکه اصلا برا لباس نیست. هر کاریم میکنم خرجمونو کم کنم آخر نمیشه 

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

من درآمدی ندارم توروخدا دعا کنیم واسم کارپیدا کنم برم سرکار خیلی تو خونه سختمه 😢اجرتون با امام حسین

هرچه دلم خواست نه آن میشود/هرچه خدا خواست همان میشود....ای خدا راضیم به رضای تو..خدایا خودت پشتوپناه بی کسان باش خودت دست گرفتارارو بگیر خدایا تواین زمونه که کسی امیدی به زندگیو آینده نداره تو امیدشون باش .خدایا مشکل همه روحل کن تو انقدر خوبی انقدر مهربونی میدونم هوای بنده هاتو داری خدایا امیدمون به توعه🙏                               یه  صلوات بفرستین برای سلامتی وظهور امام زمان
2706