2737
2739

سلام 

کسی هست ک چ دوره عقد چه خونه خودش باشه بامادرشوهر کدورتی بینشون باشه و عروس خودش پاپیش بزاره؟

تجربه داشتین؟

نظرتون چیه؟

اگ مقصر این کدورت مادرشوهرباشه باز نظرتون چیه ک عروس پاپیش بزاره؟؟؟؟؟

😜

من موافقم!

حتي اگر مقصر باشه(البته تگر ديو دو سر نباشه)گناه داره و بزرگترهو اين طوري مهرت هم ب دلش مي افته متنبه ميشه

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من خودم اهل قهر نیستم .

جاریم همیشه فهر میکنه.همیشه هم خودش بعد چند ماه پا پیش گذاشته

خدایا مارا به غصه های معمولی مان برگردان...به قسط های عقب افتاده ،ترافیک های طولانی،خیابان های شلوغ، دغدغه های زیاد،هدف های سخت،خستگی های مفرط...به همان روزها که همدیگر را قضاوت میکردیم وبه قضاوت های هم توجهی نمی کردیم.به همان روزها که دنیا اینقدر آلوده نبود،که آلوده بود وحاد نبود ،که آلوده  بود واز آلودگیش نمی مردیم...که دلواپس حال عزیزانمان  بودیم نه جانشان !ما را برگردان به روزهایی که سلامتی اینقدر گریز پا نبود ،که میشد لابه لای همین مشکلات و دغدغه های ریز ودرشت،با خیالی آسوده فنجانی  برداشت ،چایی ریخت ...کنار پنجره ای ایستادودر کمال اطمینان و آرامش نفسی عمیق کشید .که می شد کسی را به آغوش کشید وآرام شد .میشد دستان کسی را گرفت وبدون هراس تمام شهر را قدم زد وغصه ها و درد ها را فراموش کرد .دلمان لک زده برای یک آغوش، یک لبخند ،یک خیال تخت...دلمان لک زده برای یک زندگی آرام و معمولی ...خدایا در آغوشمان بگیر که خسته ایم ...خودت حال زمین را خوب کن 
2738

مقصر خودشون بودن چند بار پیش اومد رفتم .ولی اینبار افتضاح دخالت کردن دیگه غلط کنم برم .بستگی به مادرشوهر داره اگه جنبه داره و قدر دونه برو 

همین که بتونی خودت باشی کافیه...😉

من اصولا خودمو سبک نمیکنم مادرشوهرم خیلییی خودشو سبک کرده تا چیزی بود خودشو لوس میکنه که نازشو بکشیم . اخه بدبخت هیچ محبتی ندیده منم هرزگاهی که جو گیر میشه دوس داره بهش توجه بشه بهش توجه میکنم و بعدم میگذره داستاتاداریم بهاش

این تیکر واقعی بود تا وقتی فهمیدم نه چهارهفته ام نیس باردار نیستم و ی اشتباه بود ی اشتباه که با احساستم بد بازی شد چقدر روز سختی بود اون روز ۱۷خرداد گفتن میاد تو بغلت ولی نمیاد نمیاد😭😓😔برا مادرشدنم دعا کنید
مقصر خودشون بودن چند بار پیش اومد رفتم .ولی اینبار افتضاح دخالت کردن دیگه غلط کنم برم .بستگی به مادر ...

تاپیک قبلیمو اگ حوصله داشتی بخون 

من واقعا خیلی سادم ک همه چی رو زود فراموش میکنم

😜
2706