2733
2734
عنوان

تیرگی پوست نوزاد بعد از زردی

| مشاهده متن کامل بحث + 13191 بازدید | 24 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

الان چشماش سفیده ولی صورتش یه کوچولو زرده احساس میکنم بدنش هم تیره شده😞

سلام عزیزم خوبین؟ میدونم تاپیک مال پارساله اما دخترمنم دقیقا مثل بچه شماست الان۳ماهشه هنوز پوستش تیره ویکم زرد..بچه شما چطوره الان؟

خدایا همسرم ودخترم درپناه خودت نگه دار مواظبشون باش..زندگی رو یکم واسمون راحت تر کن خدا..دعا کنین مشکلاتمون حل بشه😘
سلام عزیزم خوبین؟ میدونم تاپیک مال پارساله اما دخترمنم دقیقا مثل بچه شماست الان۳ماهشه هنوز پوستش تیر ...

سلام  خوبی بچه منم همینجوره پوست بچه شما  خوب شد   بچه من ۳۵روزشه و زردیش عدد نه هس

2731
سلام  خوبی بچه منم همینجوره پوست بچه شما  خوب شد   بچه من ۳۵روزشه و زردیش عدد نه هس

سلام عزیزم دخترمن الان ۳ماه و۵روزشه آخرین بار یک ونیم ماه پیش آزمایش دادیم زردیش ۵بود دکترگفت دیگه نیارین بچه رو خودش خوب میشه

خدایا همسرم ودخترم درپناه خودت نگه دار مواظبشون باش..زندگی رو یکم واسمون راحت تر کن خدا..دعا کنین مشکلاتمون حل بشه😘

ولی هنوزم پوست شکم وپاهاش یکم گندمی هست صورتش خیلی بازشد ازاون موقع ها که زردی داشت.کلامیتونم بگم صورتش سفیدشد

سلام عزیزم خوبین؟ میدونم تاپیک مال پارساله اما دخترمنم دقیقا مثل بچه شماست الان۳ماهشه هنوز پوستش تیر ...

سلام خوبین؟

من پوستم سفید سفیده و شوهرم سبزه ی سبزه س. دخترم وقتی به دنیا اومد سبزه بود البته زردی داشت.اما رنگ پوست دستش سفید مثل برف بود. زردیش هم بالا رفت حدود۱۳ شد. الان ۲۰ روزشه و بدنش و حتی دستاش رنگ قهوه ای شده یعنی حتی از شوهرمم خیلی تیره تر شده.و من خیلی ناراحتم. یعنی بهتر میشه؟ میگن آثار زردی بعد چند ماه برطرف میشه و پوستش باز میشه. یعنی امیدوار باشم؟

رنگ پوست دخترتون چه جوری شد؟

والا الان که ۶ ماهشه رنگش خیلی باز شد نسبت به روزهای اول. ولی هنوز سبزه ست امابازهم خداروشکر میکنم. هیچوقت یادم نمیره چقدر قهوه ای بود! تا ۳ماه اول خیلی بد رنگ بود بعد کم کم بهتر شد.الان سبزه ست ولی صورتش باز بهتر از بدنشه .