2737
2734

با توجه ب اینکه لباسای نوزاد زود ب زود تنگ میشنو بدرد نخور با این حال چون چند ماه بیشتر استفاده نشدنو نو هستن و قابل استفاده بیاین اون لباس نوزادیایی ک دیگه ب کارمون نمیادو اینجا بدیم ب نی نیای عزیزی ک شاید مادراشون قدرت خریدشو ندارن و بچشون لباس نداره یه کاری کنیم تو نی نی سایت کسی ک لباس داره اعلام کنه تا کسایی ک نیاز دارن بهش پیام بدن پست کنه براشون حالا هرکی هر نطری داره بگه ممنونم🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤️❤️❤️❤️

خداکنه اینکار خوب واقعا اتفاق بیفته❤❤❤

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم😘😘😘❤️❤️❤️دختره یا پسر چند وقتشه؟

من خودم بچه ندارم خواهرامم بدبختن مث خودم اونا همه سنی دارن هم دختر هم پسر براخودمم ب هر کی گفتم فایده نداشت بخدا سخته ب کسی ادم رو بزنه

کسی لباس دست دومشو ب من میده خیلی نیاز دارم 😔
2740

چه فکر خوبی...ولی من معمولا از همون اطرافیان میپرسم  و اگه کسی رو معرفی کردن میدم به اونا

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562

من لباسای بچمو انقد پوشوندم تنش کهنه شده دیگه به درد دادن به کسی نمیخوره شلوارایی که تو چهارماهگی میپوشید تو تابستون مثل شلوارک پاش کردم بس که لباس عوض میکنم و میشورم بعضی وقتا روزی سه چهار دست عوض کردم فقط فک کنم دو تا پیرهن و یه شلوارش تقریبا نو مونده 

بی خیال دنیا تو فقط واسم بخند                                   اگه دنیا بد شد بی خیال بازم بخند 
من لباسای بچمو انقد پوشوندم تنش کهنه شده دیگه به درد دادن به کسی نمیخوره شلوارایی که تو چهارماهگی می ...

من زیاد دارم دخترم نوزاده نوزادا زود رشد میکنن یکم ک بزرگتر شد میدم یکی ک نیاز داره😔😔😔قربون نی نی ک لباس نداره😢😢😢

موافقم یه تاپیک جامع بزن اول اطلاع رسانی و نیازمندا شناسایی بشن و بگن چه سنی لازم دارند بعدم بفرستن

خدا همیشه با ماست... برا تعجیل در ظهور یه صلوات میفرستی؛ممنون. خداوندا مهربان پروردگارم سپاس گذارم