2733
2734
عنوان

کارم عاقلانه بود طلا و سکمو دادم به شوهرم؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 327 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بعد اینکه به نامم زد گفت پیش خانواده من ،چیزی نگو حالا جاریم هی بهم تیکه میندازه شش تا النگو و سکه رو چرا دادی به شوهرت؟منم دیگه نمی تونم طاقت بیارم احتمالا دیگه بگم قضیه رو

خدایا شکرت
2731

حالا جاریم چند ساله هییی اصرار به شوهرش می کنه حتی یه دنگ خونه رو به نامش کنه همه می دونن

اما پدر شوهر و برادر شوهرم خیلی مردسالارن و خیلی بدشون میاد چیزی به نام زن باشه

خدایا شکرت
یکی از دوستام بدون دادن طلا و پس انداز خونه و ماشین به نامشه دلم میسوزه من همه چیمو دادم سه دنگ گرفت ...

عیب نداره گلم حالا اونجا گذاشته بود خاک میخورد بازم میگیری کار خوبی کردی منم صد تومان دادم به شوهر که ماشین سیصد تومانی شو کنه به اسمم آخه لازمش بود 

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖
من نمی خوام با گفتن قضیه پیش جاریم بحثپیش بیاد و تو خونوادش بپیچه ،ولی دیوونم کرده همش میخنده میگه د ...

اصلا چرا باید جاریت خبر داشته باشه چی داشتی،چقد طول کشید.

بعدم اینطور ک گفتی اصلا نگو ،چون باعث کدورت میشه،حتی ممکنه شوهرتو تحت فشار بزارن ک برگردونه با نام خودش

استاتر نگو به جاریت ،شر درست نکن برا خودت بهش بگو اگه ده تا هم داشتم انقد شوهرم برام ارزش داره که می ...

می دونی آدم بعد ده سال جاری بودن همدیگه رو میشناسه

اون میدونه من با اینکه شوهرمو دوس دارم ولی همیشه دوس دارم پس انداز داشته باشم

یا خانمایی که از نظر مالی مستقلن. رو دوس دارم

در نتیجه باور نمیکنه من از رو دوس داشتن چیزامو دادم فک میکنم شوهرم مخمو زده منم پشیمونم

خدایا شکرت

بزار فک کنه شوهزت مختو زده

سیاست داشته باش

هرچی گفت بلند بگو اینقد دوسش دارم و بهش اعتماد دارم

که هرکاری واسش میکنم اینکه چیزی نیست

ممکنه اگه خانواده شوهرت بفهمن 

حرفایی به شوهرت بزنن که پشیمون شه

ولی اگه چیزی نگی 

شوهرت احساس نکنه اقتدارش شکسته

بازم چیزی به نامت کنه

2706