2733
2739
عنوان

خانم های باردار ۴۰ هفته ایی یه لحظه بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 166 بازدید | 31 پست
یه چیزی بگم نه که بترسی و...من کلا دردزایمان نگرفتم اخه بعضیااینطورهستن  بعدم رفتم دکتردیگه بست ...

برا ۲۲ ام وقت دادن

نه رنگ خاصی نداره سفید و آبکیه ولی خیلی کمه

کیسه اب ابش زیاد نیس؟بخاطر اون یکم خونسردم

🥰😍🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا ۲۲ ام وقت دادن نه رنگ خاصی نداره سفید و آبکیه ولی خیلی کمه کیسه اب ابش زیاد نیس؟بخاطر اون یکم ...

کیسه اب ابش زیاده هرکسی یجوره گفتم من دردم نگرفت کیسما پوکوندن ببخشید مثل پارچ اب ریخت.سه روزدیگه هم صبرکن ان شاالله زایمان راحتی داشته باشی.فقط یچیز دهانه رحمت چقدربازشده؟

چرابزایم پسری جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری....عوضش میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑
2731
اره خیلی کمه فقط واژنم خیس میشه به شلوار و اینا نمیرسه

ایناترشحه نگران نباش‌

چرابزایم پسری جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری....عوضش میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑
استارتر میشه بگی توبارداری استراحتت درچه حدبود ک تا۴۰هفته رسیدی؟ اشپزی هم میکردی؟

زیاد استراحت نکردم ولی زیاد هم تحرک نداشتم

فقط دو هفته تو ۸ ماهگی کلا استراحت کردم بقیه اش کارای خودمو میکردم البته با کمک شوهرم مثلا شام درس میکردم دیگه ظرف و اینارو اون جمع میکرد

🥰😍🤩
2738
اینکه میگید سفیده یعنی چی آخه منم ترشحات سفید آبکی دارم ببخشید حالت کرم آبکی و..🙈🙈 منظور از سفید ب ...

بله بی رنگ کاملا شبیه آب خیس میکنه 

خدایا شکرت 🙏🙏🙏
دو روز پیش معاینه شدم گفتن کلا بسته اس😣

این کاراای که میگم بکن‌.مال من اصلابازنشدکه نشد عین اولش بود.ولی ایناتاثیرداره.چطوری میری دستشوای میشینی توخونه اون طوربشین دهانه رحما بازمیکنه،بعدمثل یچه ها۴ دست وپابرو توخونه مثلا صاف نرو به صورت L۴دست وپابرو.زعفران علیظ درست کن بخور،گل گاوزبون دم کن بخوربرااسترس هم خوبه،نزدیکی داشته باش بدون جلوگیری تادهانه رحمت شایدبازبشه.شصتتابذاررواون یکی شصت دستت  یکم پایینتر اون قسمت که حالت گودی داره فشاربده اروم نگه دارچنددقیقه بعد دستتابردار دوباره بذار

2706