2733
2734
عنوان

مامانای دی 92 و نی نی های گلشون

| مشاهده متن کامل بحث + 335985 بازدید | 20006 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
شیطونک منم اصلا خرید نکردم ، فعلا می خوام از تجربیات همه استفاده کنم بعد خرید رو شروع کنم ....

البته من از اولش تصمیم داشتم که خریدم رو از ماه شش و هفت شروع کنم ...

الان هم با این هوای گرم اصلا نمی شه رفت بیرون ...

بهترینش مهر و آبانه ....
Lilypie Pregnancy tickers
خوبم دریا جون، آره موافقم خیلی تنبل شدم، حوصله هیچ کاری ندارم...
وای ساناز منم متنفرم از اینکه هر دقیقه یکی درو باز کنه بیاد تو.... اونم تو اون روزای اول که شرایط برای ما هم کانلن جدیده و هنوز هیچی دستمون نیومده...

ساناز چه جور اسمی دوست داری ؟؟؟

اول اسم خودت و شوهرت رو بگو و یا اول فامیلی شوهرت رو بگو شاید بتونیم بهت کمک کنیم ....

این مرحله یکی از سختترین مراحلشه که می خواهیم اسم براش انتخاب کنیم ....

ساناز جون منم با اسم درگیرم
البته بعد از درگیری با رنگ اتاق که شکر خدا حل شد، درگیری بعدیم با اسمه! من و همسرم هیچگونه توافقی سر اسم نداریم! اون به شدت عاشق اسمای شاهنامه‌ای و اصیل ایرانیه و من دوست دارم یه اسم خوش آوایی که راحت بیان بشه رو انتخاب کنم. راهنمایی....
سلام مامانای مهربون. خیلی خوشحالم که همگی شاد و سالم هستید و مشغول خرید. ایشالاه که مبارک باشه و به سلامتی استفاده کنید.
پگاه جان ممنون از لطف و همدردیت. راضیم به رضای خدا.
من یه دختر 6 ساله دارم و دوسال پیش هم صاحب یک پسر شدم که متاسفانه در عین صحت و سلامت در روز 12 تولد فوت کرد. به خاطر همین فکر می کنم دیگه تحمل شنیدن خبر بد رو ندارم ولی با این وجود همه چیز رو سپردم دست خدا. خودش همیشه بهترین رو رقم می زنه.
شاد و سالم باشید.
بچه ها ببخشید تلفن داشتم
ای واییییییییییی مامان باران چرا آخه؟دلیلش معلوم نشد؟
دریا اسمی میخوام که خوش آهنگ باشه راحت تلفظ شه ایرانی باشه
اسم خودم که سانازه همسرمم حسام اول فامیلی نی نی هم آ داره
بچه ها من برم ناهار خونه مامان بزرگمم،میام نوشته ها رو بعد میخونم
مامان باران عزیز

خیلی ناراحت شدم برای پسر عزیزت .. می دونم که خیلی سختی کشیدی ولی خوب توکلت به خدا باشه ، انشااله که به حق امام زمان هیچ مشکلی نیست و این دفعه یه نی نی سالم و صبور می یاد توی بغلت ....

ساناز اسم واقعا سلیقه ایه ممکن اسمی از نظر من خوب باشه ولی از نظر شما قشنگ نباشه ...

به نظرم آوا قشنگه هم کوتاهه هم معنی داره هم به فامیلیش می یاد ...

ستایش - سوگند - ساحل - سوگل - سرمه هم به ساناز می یاد ...

هانا - هیلدا - همتا - هستی هم به اسم شوهرت می یاد ....

حالا فکر می کنم هر اسمی که به اسماتون می یومد برات می نویسم ...

برو ناهارتو بخور ... نوش جونت

2706