2737
2734

هر روز واسه نماز و دخترم میره مدرسه بلند میشم

عادت کردم

تازه امروز نمازم نمیخونم ولی نمیدونم چرا بیدار شدم

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقد بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقد بدن....!!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مگه چقدر وقتتو میگیره این همه تو گوشب هستبم ساعتها خسته نمیشیم اراده داریم واسه مجازی.واسه نمازم ارا ...

یه مدت میخونم دوباره میزارمش کنار کاش بتونم 

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله

[QUOTE=107914533]سلام من یه سوالی دارم من برا یه نفر پیام دوستی فرستادم اونم قبول کرده اما تو قسمت دوستان من اسم اون ...[/QUOTEهمه

بزن نمایش همه

اغااااا منظورم از بنگ(بنگ بنگ تفنگه) اهل دلا اشتباه نگیرید😁 یاشایدم بگیرید🤭🍀🍀🍀🍀🍃🍃🍃
2738

خاب بد دیدم دیگه خابم نبرد

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 
م مگه مسلمون نباید این ساعتها نماز بخونه؟ شما دین تون چیه؟

اینجا یک ساعته افتاب زده مسلمون!!

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
یه مدت میخونم دوباره میزارمش کنار کاش بتونم 

وای نه باید نماز یانخوند یا درست خوند اینجوری گناه داره نمازتو بخون گلم خیلی خوبه خم این دنیاهم واسه اون دنیات.گرچه این دنیافانی سعی کن واسه خاطراخرتت بخونی وخوشنودی خدا.دین مانماز واجب کرده پس بخون

اغااااا منظورم از بنگ(بنگ بنگ تفنگه) اهل دلا اشتباه نگیرید😁 یاشایدم بگیرید🤭🍀🍀🍀🍀🍃🍃🍃
2706