2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منظورم بعد از اين فال كه گرفتي يه غال جاي ديگه بگير نفس أدمها خيلي تاثير داره ميگن طرف سقش سياه &nbs ...

اره فهميدم بعدشم فال گرفتم يكي گفت درست ميشه ميگم شما اون كارا رو كردي ديگه اتفاق بده نيفتاد؟

2731
اره فهميدم بعدشم فال گرفتم يكي گفت درست ميشه ميگم شما اون كارا رو كردي ديگه اتفاق بده نيفتاد؟

واي يكي به من يه چيزهايي گفت كه ميخواستم خودمو بكشم از استرس بعدش كه خودم هي ذكر گفتم و قران و صللوات و خون ريختن و اينا اروم شدم و خدارو صدهزار مرتبه شكر اتفاق وحشتناكي نيفتاد ، ولي يجزاهم فال بگيري دوباره كه انرژيش مثبت باشه خيلي تاثيرداره تجربه خودم بوده

2740
اسم بدم خصوصیاتشو میگین؟ اسم بهروز  مادر حمیده

ایشون گردنش بعضی وقتا درد میگیره،دمدمی مزاجه ،اگه پول و وقتشو داشته باشه اهل خوشگذرونیه،پول رو زود است میده،همش ازین شاخه ب اون شاخه میپره،یک زنی قسمتش هست ک زندگیش باهاش خوب میشه،عمرش طولانیه ب شرط اینکه از حروم دوری کنه،خرید و فروش براش خوبه،کلا تو کاراش پشیمونی زیاد داره و بی سیاسته

اي بابا... حالا به نظرتون من ي اتفاقي بدي توي فالم ديده شده ترس برم داشته چيكار كنم اتفاق نيفته؟

من همیشه از این خانوم فال میگرفتم میگفت شبای چهارشنبه دور سر خودت یه تخممرغ بچرخون بعد پرت کن . نمیدونم چه جوری حساب میکرد که باید چهارشنبه ها این کارو کنم. برای شوهرم یکشنبه شب بود .و دخترم دوشنبه شب

2706