2733
2734

اول از همه روح همه باباهایی که نیستن شاد و تن سلامت واسه بقیه باباها❤

از گیر دادنای خنده دار باباهاتون بگین😂😂😂

کولر؟🤣🤣

دير اومدي نخوا زود برو    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الهی دورش بگردم بابام یه دونه ست، اخلاقش عالیه، اما تا دلت بخواد مامانم گیر میده، به همه چیز

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

ما هر مریضی میگرفتیم از سرما خوردگی تا بدترین مریضی ها بابام میگفت شب بد میخوابین پتو نمیندازین روتون حتی تو تابستون   بابای مهربونم همیشه هم نصف شب میومد رومون پتو مینداخت

ایلیا و آریا همه ی زندگیه منن💜💜💜
2738

من هر مرضی بگیرم میگه همین فردا برو باشگاه

بچه هامم وقتی نوزاد بودن هرچیشکن میشد میگفت عوضش کن.صورتشو بشور

مامانم میگفت بچگیات تا گریه میکردی میبرد صورتتو میشست

خدا برا همه نگه داره.واسه منم سلامتی و دل خوش بهش بده

یبار داداشم کوچیک بود بابام برده بودش پارک حواسش نبوده داداشم رفته بود جلو تاب درحال حرکت آهن خورده بود تو دهنش لباش کلی ورم کرده بود بعد بابام اومده بود خونه با مامانم دعوا که چرا برای این بچه اسفند دود نمیکنی که همچین نشه😐

پسر یعنی یه خونه پر از توپ و اسلحه و ماشین ؛ پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس؛پسر یعنی یه کمد پر از کفش و کلاه و لباس اسپرت؛پسر یعنی کراوات و پاپیون و کت مردونه کوچیک؛ پسر یعنی بوی مردانه داشتن درحین کودکی؛ پسر یعنی یه کپی شده سایز کوچیک از عشقت؛پسر یعنی شجاعت ؛ پسر یعنی رفیق و امید آینده پدر ؛پسر یعنی غرور و تکیه گاه مادر ؛ پسر یعنی ولیعهد خونه، من و بابایی عاااااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من                                          
یبار داداشم کوچیک بود بابام برده بودش پارک حواسش نبوده داداشم رفته بود جلو تاب درحال حرکت آهن خورده ...

😅معمولا اشتباهاتشونو گردن نمیگیرن😑😅😅

رابطه ایجاد کن اما وارد رابطه کسی نشو..حیوانات هم به  جفت بقیه کاری ندارن جزخوک🐷🐖...سعی کن زندگیت خوک وارنباشه،..!✋✋ 
2706