2777
2789
عنوان

"فقط خانم هایی که ivf موفق داشتن" .. "کجا و پیش کدوم دکتر عمل کردید"؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 16366 بازدید | 27 پست
رزگلی جون یعنی استرادیول ندادن؟بعدش چی هپارین میزدی؟ازکجافهمیدی ال اچ زوبالامیره ازمایش نمیگیرن که داروهای انتقال روطاهری پناه تجویزکردیاخودافلاطونیان ....... ببخشیدچقدرسوال پرسیدم!!!!!!!
بنیتای عزیزم عشقم نفسم 21شهریور 92 بدنیااومد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا عزیزم استرادیول هم داد.. منتها کیت تخمک گذاری برام داده بود که من هر روزی که استفاده میکردم مثبت بود به همین خاطر هم داروی خاصی نداد... دارو ها رو طاهری پناه داد... انتقال رو هم طاهری پناه...
بیا ره توشه برداریم....
رزگلی جون ممنون ازجوابت یکی ازدوستان هم کلینیک امیدمیرفت الان سه قلو بارداره منتهاچون ال یاسین هنوززیفت انجام میده من یه کم دودلم که پیشش برم چون میترسم منجربه حاملگی خارج ازرحم بشه وگرنه میگن دکترخوبیه
رزگلی جون ماهاکه پلی کیستیک هستیم تست تخمک گذاری برامون درست جواب نمیده به نظرم پیش دکترکریم زاده هم برو دقتش خیلی زیاده من امروزرفتم لاله داروهای فریزروگرفتم انتقالم میفته واسه مهرماه شنبه هم کریم زاده هست به نظرم بری ضررنداره به من دوبسته ال دی ومتفورمین واسیدفولیک واسپیرین واسترادیول وداکسی سایکلین داد