2733
2734
عنوان

ضروریات جهیزیه برای زندگیای امروزه

| مشاهده متن کامل بحث + 1054 بازدید | 68 پست

من دیروز رفتم برای خرید اتفاقا و به حرف چند تا نادون کلی پول هدر دادم .فروشنده طفلی میگفت خانم یه دست کافیه اما دور و بریای بی رحم من گفتن نه و چهار دست ارکوپال و چهار دست چینی گرفتن با پول من البته . بعد زن برادرم گفت خب حالا بریم بلور بگیریم ازونم چند دست لازمه که من فرار کردم . واقعا دختر به نظر من فقط لوازم برقی خوب باید ببره . که الان خانه بوش و خونه سامسونگ قسطی میده . اگر توان مالی کم داره اسنوا خوبه . پرده خیلی مهمه و مبل . بقیه خورده ریز آشپزخونه رو به نظر من از دیوار بخرید .وای فوق العاده هست قیمت ها . من ست قاشق چنگال رو از دیوار خریدم ۱۵۴ پارچه استیل آهن ربا زد برام دو و نیم ولی تو شوش دیدم سه و دویست یا بیشتر .دیوار خیلی مناسبه حتی لوازم اکبند داخلش هست که میشه از دست بخرید .مثلا طرف نوشته یه جاروبرقی اکبند دارم اصل کره زیر قیمت .خیلی فراوونه اگر بیکار باشی و وقت بزاری 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منکه چای ساز روزی 20 بار.... کتری ندارم.... از همه مهم تر که عاشقشم و بابتش خوشحال و ممنونم و واقعا ...

فک کنم کلا یکی همیت چایی ساز یکی ماکروفر یا سولاردوم خیلی کاربرد داره

اره عزیزم منم ظرفشورم بزرگ ال جی

ولی یبارم استفاده نکردم

لیستو برای دوستم میخوام 

گیج شده میخواد فقط ضروریارو بخره با این اوضاع بازار مونده 

2742
وای برعکس چای ساز خونه ی ما روزی سه وعده

خیلی سعی کردم به چایساز عادت کنم. ٦ماه تمام استفاده کردم ولی مشکل لایه بستن روی چای حل نشد!!!! گذاشتم کنار و سماور روگازی دارم

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
من دیروز رفتم برای خرید اتفاقا و به حرف چند تا نادون کلی پول هدر دادم .فروشنده طفلی میگفت خانم یه دس ...

یعنی ۴ دست چینی ۶ نفره گرفتی که در مجموع بشه یه سرویس ۲۴ نفره؟

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
خیلی سعی کردم به چایساز عادت کنم. ٦ماه تمام استفاده کردم ولی مشکل لایه بستن روی چای حل نشد!!!! گذاشت ...

نمیدونم چرا اینطوری میشه .چای ساز من کاملا تمیز و صاف چای تحویل میده 

2740
یعنی ۴ دست چینی ۶ نفره گرفتی که در مجموع بشه یه سرویس ۲۴ نفره؟

آره عزیزم از هر سرویس ۴ تا گرفتم .ولی شما ارکوپال رو ۳ یا ۴ دست بگیر اگر خیلی مهمون بازی داری و چینی و یک دست بگیر چون الان چینی های زن برادرم رو ما ندیدیم بعد از ازدواج ! چینی و بزار یه دوستی چیزی رودرباسی دار اومد بزار جلوش. البته ارکوپالم درو داغون نباید باشه من لومینارک فرانسه گرفتم .ببین یه آدم منصف پیدا کن قسطی بردار .تو هر محله ای یکی هست 

من دیروز رفتم برای خرید اتفاقا و به حرف چند تا نادون کلی پول هدر دادم .فروشنده طفلی میگفت خانم یه دس ...

وااای چه خبره منم دو دست گرفتم 

و ۴دس بلور

یک دس چینی 

خداییش که خیلی گرون شده قاشق دستی دویستو خورده اب

سرویس قاشق چنگال من mcg الان نزدیک دوتوننه 

راس میگی تو دیوار یسری شوهرم دید اونم خیلی دیوارگردی میره و چیزای خوبی گیر میاره 

اکبند از همین سرویس ۶۰۰ گیراورد 

یه چیز دیگه که من پشیمونم و فقط بخاطر حرف مردم خریدم کریستال چکه

پول دور ریختنه!

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
اگه گاز فردار میخری دیگه ماکروویو وآون توستر این چیزا نخر دکوری گرون والکی نخر می‌مونه رو دستت باز ...

وااقعا درس میگی

نه من برای خودم که گازم فردار بود اوایل زندگیم ایتفاده شد 

خونه حدید رفتم گاز رو میزی داش که دیگه گازمو جم کردم

همون سولاردوم بکارم میاد

برای دوسم میخوام

2706