2737
2739
عنوان

اسم سه قلو هام

| مشاهده متن کامل بحث + 1578 بازدید | 123 پست

نیکان نویان نیلسا

خیلیم خوجل و شیکه و دل نشین

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسمش کجاییه؟یعنی چی🤔🤔🤔

😌فرانسویه ینی عشقه لیوه

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
2728
یاد بچه های دوست بابام افتادم دوساله ٤ساله ٦ساله کیومرث فرامرز گودرز 😂😂😂😂

ناموساااااااااااااااااااا🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣فقط گودرز فقططططططط گودرز

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪
2740
ای بلا😆

😥😂😉🙂حوصلم سررفته بوددیگه

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
عشق لیوه ک میشه عشق دیوونه😂

اک لو رفتم😂🏃🏿‍♂️🏃🏿‍♂️🏃🏿‍♂️

اولا به سلامتی به دنیا بیاریشون فندقهارو 😘😘😘  

ثانیا مگه شعره که باید حتما هم قافیه باشه یا با یه حرف یکسان شروع شه؟ بنظرم هیچکدوم خوب نیست. اسامی اصیل ایرانی بذار

پگاه پانته آ پارمیدا ماندانا آتوسا استاتیرا 

پدرام مانی مزدک خشایار بردیا کاوه پاپک آبتین فرهاد سهراب کوروش ..

از کوتاهی ماست که دیوار بلند است
یاد بچه های دوست بابام افتادم دوساله ٤ساله ٦ساله کیومرث فرامرز گودرز 😂😂😂😂

الهی بگردم به بچه ۴ساله بگن کیومرث 

من کیومرث یاد حاج اقا ها میوفتم 😅

خدا حفظشون کنه